#Zostań w domu

Z pełnym zrozumieniem włączyliśmy się do akcji #zostańwdomu. Zgodnie z zaleceniami ekspertów, home office to na ten moment opcja najlepsza, najwygodniejsza, najbardziej odpowiedzialna, ale przede wszystkim najbezpieczniejsza. Dla nas wszystkich. Bez wyjątku.

Odpowiedzialność za realizację licznych szkoleń, wykładów power speach, warsztatów, prelekcji i wszelkiego typu innych edukacyjnych spotkań, sprawiła, że charakter pracy zdalnej od zawsze był nam bardzo bliski. Dynamika codziennych zdarzeń, już dawno nauczyła nas, że system pracy i struktury, które w danym momencie wydają się optymalne, nieustannie wymagają weryfikacji. Jej następstwem zawsze są korekty. To podejście sprawiło, że niezbędna dziś elastyczność systemu pracy, nie jest dla nas kłopotem. Utrzymując stały kontakt z naszymi kluczowymi partnerami biznesowymi, obserwujemy jednak, że dla części firm to dziś wielkie wyzwanie. I z punktu widzenia logistycznego. I z punktu widzenia mentalnego. I z punktu widzenia bezpieczeństwa IT. Oferując nasze szkoleniowe know-how, wspieramy reorganizacje definiowane dziś przez nas roboczo jako „biurko zamiast biura”. Szkolenia stres, szkolenia samodyscyplina, szkolenia przywództwo w kryzysie. To zakres ponadstandardowej wiedzy, która - z uwagi na okoliczności - dziś potrzebna jest nam bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.

W tym trudnym dla wszystkich okresie, dziękujemy i kibicujemy pracownikom oraz pracownicom służby zdrowia, z którymi dziś w pełni się identyfikujemy. Pozostając w domach, bądźmy razem!

Data:
  • 27 marca 2020