Szkolenia efektywność osobista

Charakterystyka szkoleń

Miłka Raulin na swoim koncie ma ponad 250 prelekcji, z czego zdecydowana większość to motywacyjne wykłady i szkolenia. Efektywność osobista, którą doskonalimy każdego dnia, to rezultat podnoszenia własnej samoświadomości. Wierząc w siebie, swoją sprawczość, umiejętności i przede wszystkim mając świadomość wpływu na własne życie, możemy z powodzeniem realizować nawet najbardziej odważne pomysły/projekty. O wielu z tych pomysłów, Miłka Raulin opowiedziała w swojej książce Siła Marzeń, czyli jak zdobyłam Koronę Ziemi, za którą w 2019 roku otrzymała Nagrodę Magellana - przyznawaną w konkursie na najlepszą publikację o tematyce turystycznej.

Wykłady motywacyjne Miłki Raulin, w obrazowy sposób pokazują, że droga na skróty nie istnieje, a sukces jest sumą determinacji, wytrwałości i konsekwencji. Miłka w trakcie swoich przemówień pokazuje, że nawet najbardziej szalone pomysły można zrealizować wizualizując swoje marzenie, ale i mając plan działania i wiarę. Wiarę w to, że się uda.

Proaktywna postawa, do której namawia Miłka Raulin - mimo iż często wiąże się z poświęceniami - jest gwarantem zdobywania nowej wiedzy. Wiedzy, która w przyszłości może okazać się kluczową tak do osiągania kolejnych sukcesów, jak i realizacji marzeń. To w głównej mierze właśnie proaktywna postawa. umożliwiła Miłce Raulin osiągnąć cel, dzięki któremu, znalazła się m.in. na 9 miejscu listy Red Bull Polscy Bohaterowie 2018, oraz otrzymała nagrodę w kategorii Natura i Sport - Herbapol Esencja Natury.

Wykłady Miłki Raulin, to praca nad szeroko rozumianą efektywnością osobistą. Szkolenia Miłki są niestandardowe i nieprzeciętne. Miłka pokazuje, że każda porażka może być sprężyną do tego by wybić się wyżej.

Program szkoleń

Wybrany zakres tematyczny poszczególnych modułów, dla projektów szkoleniowych, na których wykładowcą jest Miłka Raulin.

 • niestety… łatwo nie będzie. Kolejne poziomy trudności
 • niepowtarzalne doświadczenia emocjonalne – kształtując swój charakter
 • uwaga - cel / uwaga – ryzyko. Zarządzanie ryzykiem
 • odpowiedzialności zespołowa, a odpowiedzialność własna
 • relacje interpersonalne – podstawa w realizacji Twojego planu
 • konsekwencja jest matką sukcesu. Marz! Planuj! Działaj!
 • szkolenia - efektywność osobista a podejmowanie nowych wyzwań
 • pokonywanie codziennych przeszkód
 • przekraczanie granic ludzkich możliwości. Skąd tyle w nas - gigantycznej wręcz - wytrwałości?
 • wiara we własne możliwości - moje doświadczenia

Cel szkoleń

Szkolenia efektywność osobista, to główny kierunek wykładów, wystąpień i szkoleń motywacyjnych Miłki Raulin. By nie tylko definiować swoje cele, ale przede wszystkim - by wiedzieć jak je efektywnie realizować. Szkolenia motywacyjne Miłki Raulin to zarządzanie ryzykiem bez którego - w długofalowej strategii - nie udaje się osiągać największych sukcesów.

Metodologia szkoleń

…interpersonalne szkolenia - efektywność osobista, rozwój i doskonalenie umiejętności miękkich…

Sylwetka wykładowcy

Miłka Raulin - szczęśliwa mama Jeremiego. Z zawodu - magister inżynier trakcji elektrycznej. Z zamiłowania – podróżniczka. Miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, taterniczka, pilot szybowcowy III klasy. Swój autorski projekt Siła Marzeń - Korona Ziemi, realizowała konsekwentnie przez siedem lat. Zdobywając Everest 22 maja 2018, została nie tylko najmłodszą i dziesiątą Polką z Koroną Ziemi, ale i pierwszą Gdynianką i Kaszubką, której udało się zdobyć najwyższe szczyty wszystkich kontynentów.

Proponowane tytuły szkoleń
 • Siła wyższa – Siła Marzeń! Prelekcja motywacyjna Miłki Raulin.
 • Przejmując inicjatywę. Osiem tysięcy… powodów do działania. Miłka Raulin.
 • Nawet duży krok w tył, nie będzie w stanie cofnąć czasu. Odpowiedzialność widziana z… góry. Miłka Raulin.
 • Inne - konstruowane w oparciu o ustalenia z klientem.