Szkolenia online

Szkolenia online live realizowaliśmy już kilka lat temu - wyprzedzając nieco transformację cyfrową, która od połowy roku 2020, zmienia dotychczasowe formy edukacji biznesowej. Przenosząc sukcesywnie do internetu proces biznesowego i motywacyjnego wsparcia naszych klientów, już wtedy wspólnie odkrywaliśmy, że szkolenia online live, mogą być równie efektywne, jak te realizowane na żywo w formie stacjonarnej – jeszcze do niedawna najbardziej popularne. Mimo, iż w świecie nauki zdalnej zdobyliśmy już wiele doświadczeń, cały czas otwieramy się na nowe możliwości - by nasze szkolenia online live, czynić jeszcze bardziej wartościowymi.

Szkolenia online live - przez pandemię Covid - w trybie ekspresowym stały się zatem pierwszoplanowym elementem naszego e-laerningu dedykowanego biznesowi. I szkolenia miękkie – interpersonalne. I szkolenia managerskie – z zakresu zarządzania. I szkolenia twarde – specjalistyczne. Wszechobecne zmiany technologiczno-organizacyjne sprawiły, że dziś, przy użyciu nowoczesnych narzędzi, nasi eksperci swoją wiedzą dzielą się prowadząc online szkolenia, webinary, konferencje i warsztaty – korzystając w zdecydowanej większości realizacji, ze streamingu na żywo. Szkolenia online live, to projekty edukacyjne realizowane w czasie rzeczywistym. Szkolenia online live organizujemy przy użyciu nowoczesnych technologii, nie zapominając jednak o tym, by forma spotkania, była przyjazna dla wszystkich uczestników.

Realizując szkolenia online od wielu lat, wyraźnie dostrzegamy stały trend wzrostowy w kwestii gotowości do udziału w tworzeniu wspólnej e-learningowej rzeczywistości – i wśród naszych klientów i wśród naszych agencyjnych partnerów biznesowych. Zauważyliśmy, że otoczenie nieco przychylniej reaguje na hasło „szkolenia online”. Wspólnie więc obalamy mity, że szkolenia online odbiegają jakkolwiek poziomem jakości, od realizacji stacjonarnych. Owszem, szkolenia online różnią się od tych stacjonarnych, ale to jednocześnie… ich największa zaleta.

Wczoraj więc w ramach doskonalenia, dziś natomiast w ramach zwiększenia dostępu do naszej regularnej oferty edukacyjnej, szkolenia online, wykłady power speech online, warsztaty integracyjne online, wystąpienia motywacyjne online, prelekcje biznesowe online, organizujemy jako projekty stuprocentowo zdalne. Projekty wirtualne, zindywidualizowane, wysoce interaktywne, a co najważniejsze w pełni wartościowe!

Jak zatem w praktyce wyglądają - trochę niedoceniane wcześniej - formy edukacji zdalnej? Czy prawdziwą jest teza, że nauka zdalna jest bardziej kłopotliwa od tej tradycyjnej? Czy udział w szkoleniu online live wymaga posiadania specjalistycznego sprzętu? Czy szkolenia online live rzeczywiście muszą być wersją bez kawy i bez ciasteczek? Zatem, po kolei. Szkolenia online, które organizujemy, to w większości przypadków szkolenia merytorycznie bardzo zbliżone do realizacji offline. Diametralnie za to różni się ich forma. Większość naszych realizacji zdalnych, odbywa się wirtualnie na żywo – jako szkolenia online live, wykłady znanych osób online live, wykłady power speech online live, wystąpienia motywacyjne online live. Nasz wideokonferencyjny live streaming, dostępny jest dla wszystkich w zasadzie urządzeń, i tych stacjonarnych i tych mobilnych – komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Odtwarzacz ulokować możemy na stworzonej pod konkretny event stronie internetowej – tak by dostęp do treści szkolenia online live, nie wymagał od uczestników wykonywania jakichkolwiek operacji technicznych. Szkolenia online live prowadzimy także przy użyciu najpopularniejszych platform i narzędzi wideokonferencyjnych typu Zoom, MS Teams, ClickMeeting, Vimeo, itp. W relacji transmitowanej na żywo, korzystając z własnego sprzętu, każdy z uczestników widzi i słyszy naszego prelegenta, eksperta, lub mówcę motywacyjnego, który prowadzi dane spotkanie ze studia telewizyjnego, sali szkoleniowej, lub home office. Uczestnik ma także stały dostęp do materiałów szkoleniowych - filmów edukacyjnych i prezentacji. Koncepcja realizowanego szkolenia online / wykładu online / wystąpienia online, umożliwia różne sposoby personalnej interakcji, pracy indywidualnej, pracy zespołowej, ćwiczeń coachingowych, itp. No i podsumowanie – pytania, podziękowania, wręczenie elektronicznego certyfikatu i… wspólny łyk niewirtualnej kawy.

Przeszłość to czas gromadzenia cennych doświadczeń w zakresie kształcenia online. Przyszłość to kolejne miesiące szkoleń online, nauki zdalnej i e-learningu. Cel pozostaje niezmienny. Chcemy by nasze szkolenia online nadal były gwarancją zdobywania wiedzy niepospolitej, którą jako Agencja Mówców od wielu lat staramy się kolekcjonować. Chcemy też, nasze szkolenia online live lokować niezmiennie w przyjaznym, komfortowym i inspirującym środowisku nauki zdalnej – zyskując dzięki formule online, oszczędność czasu i kosztów logistycznych.