Mówczyni motywacyjna

Charakterystyka szkoleń

Otylia Jędrzejczak, pełna energii mówczyni motywacyjna, prowadzi dla nas między innymi inspirujące prelekcje i wykłady typu power speech. Zarówno w sporcie jak i w biznesie, jednym z głównych mechanizmów napędzających jest rywalizacja, która finalnie ma prowadzić do sukcesu – sportowego, bądź ekonomicznego. Otylia Jędrzejczak - dziś już jako mówczyni motywacyjna - przekonuje, iż rywalizacja na obu tych płaszczyznach, wygląda naprawdę bardzo podobnie. Sukcesy sportowe można przełożyć na sukcesy biznesowe. Świat sportu może być rzeczywistą inspiracją dla każdego przedsięwzięcia.

Dziś już regularnie, staramy się wymagać od siebie coraz więcej. Zwracamy uwagę, by z każdym kolejnym dniem, być bliżej nakreślonego celu. Jeśli podczas tej drogi nie popełniamy błędów, wiemy, że najprawdopodobniej podjęte przez nas ryzyko, było niewystarczające. Chcąc uczyć się na błędach, poprzeczkę sukcesywnie zawieszamy więc coraz wyżej. Mamy świadomość, że porażki są ważne, dlatego uczymy się umiejętności ich analizy i wyciągania na ich podstawie mądrych wniosków. Kryzysowe sytuacje w otoczeniu biznesowym, są bliźniaczo podobne do kryzysowych sytuacji w sporcie, o czym - na przykładzie swojej kariery - obrazowo przekonuje Otylia Jędrzejczak, mówczyni motywacyjna, której udało się odnosić sukcesy absolutnie wyjątkowe.

Konsekwencja, pracowitość, powtarzalność, mierzalne cele i determinacja charakteryzująca się ciągłym przekraczaniem własnych ograniczeń - to wszystko niezbędne jest w drodze do sukcesu i zawodowego i sportowego. Otylia Jędrzejczak - wczoraj trzykrotna medalistka olimpijska, dziś świetna mówczyni motywacyjna - na przykładzie własnej, profesjonalnej kariery sportowej, udowadnia, iż chcąc osiągać nakreślone cele, musimy „zaprzyjaźnić” się z licznymi wyrzeczeniami. Na swój sukces pracujemy sami i tylko od nas zależy czy poziom naszego zaangażowania, finalnie okaże się wystarczającym. Z reguły nie mamy problemu, by zmotywować się na krótki okres czasu. To jednak zbyt mało. Tak w sporcie, jak i w biznesie, zwyciężają Ci, których cechuje największa determinacja. Ci, którzy nie boją się innowacji, zmian i nowych wyzwań.

Program szkoleń

Wybrany zakres tematyczny poszczególnych modułów, dla projektów szkoleniowych, na których wykładowcą jest Otylia Jędrzejczak.

 • za­nim przyczyn niepowodzenia zaczniesz szu­kać wokół, spójrz wewnątrz siebie
 • planowanie - by wy­biega­jąc w przyszłość nie potknąć się o pułapki teraźniejszości
 • marzenia pisane pal­cem na wodzie
 • ko­lej­ne tygodnie spędzo­ne w… swoim to­warzys­twie. Ja - mówczyni motywacyjna dla siebie samej
 • sport wyczynowy a profesjonalny biznes - wytrwałość, wytrzymałość, pracowitość, sumienność
 • to, że nieustannie patrzę na sekundy, nie znaczy, że brak mi cierpliwości
 • zmieniająca się stopniowo droga do przebycia - płynąc z nur­tem życia
 • zagrożenia ru­tyny codzien­ności - nie od razu wszystko jest w naszym zasięgu
 • chcąc wypłynąć z… własnej strefy komfortu
 • godzi­ny niezmieniające niczego vs se­kun­dy zmieniające wszystko
 • ’operacja stoper’ - mówczyni motywacyjna w walce o najwyższe cele
 • pomoc charytatywna i otwartość - wypatrując swojego odbicia w lustrze wody
 • brak oczekiwanych wyników a samodyscyplina i konsekwentne dążenie do celu
 • stres a upraszczanie rozwiązań
 • kluczowe - niezbędne w dzisiejszych czasach - umiejętności interpersonalne
 • nauka zdobywana na doświadczeniach i analizie sytuacji

Cel szkoleń

Otylia Jędrzejczak, najlepsza polska pływaczka, a zarazem mobilizująca do działania mówczyni motywacyjna – to gwarancja niezapomnianych spotkań szkoleniowych. Otylia Jędrzejczak inspiruje, eksponując jednocześnie techniki motywacyjne, które okazały się najbardziej pomocnymi podczas poszczególnych etapów jej sportowej kariery. Udział w wykładach naszej mówczyni motywacyjnej, pozwoli Ci pozbyć się strachu przed niepowodzeniami, otworzyć się na nowe wyzwania i przede wszystkim, ćwiczyć swoją wytrwałość w dążeniu do realizacji obranego celu.

Metodologia szkoleń

…Otylia Jędrzejczak - mówczyni motywacyjna lubiąca działać intuicyjnie i dynamicznie zarazem. Inspirujące wystąpienia i speeche motywacyjne najlepszych polskich sportowców…

Sylwetka wykładowcy

Otylia Jędrzejczak - najbardziej utytułowana polska pływaczka. Jedyna Polką, wyróżniona w International Swimming Hall of Fame. Założycielka fundacji wspierającej najmłodszych sportowców. Swój pierwszy tytuł Mistrzyni Polski Seniorek zdobyła już w wieku 15 lat. Kolejne lata kariery sportowej, to kolejne coraz bardziej spektakularne osiągnięcia - Mistrzyni Europy, Mistrzyni Świata, Mistrzyni Olimpijska. Angażując się w pomoc potrzebującym, swój złoty medal igrzysk olimpijskich, sprzedała na aukcji charytatywnej za kwotę ponad 250 000 złotych, którą w całości przekazała wrocławskiej klinice Hematologii i Onkologii. We wrześniu 2021 zwyciężyła w wyborach na prezesa Polskiego Związku Pływackiego.

Proponowane tytuły szkoleń
 • By żmudna powtarzalność, nie była… żmudną powtarzalnością. Otylia Jędrzejczak.
 • Talent do… wytrwałości. Otylia Jędrzejczak.
 • Ja­kiego­kol­wiek kierun­ku nie obierzesz, tam zapro­wadzi Cię Two­ja droga. Otylia Jędrzejczak.
 • Inne - konstruowane w oparciu o ustalenia z klientem.