Szkolenia motywacyjne

Charakterystyka szkoleń

Artur Partyka prowadzi dla nas między innymi szkolenia motywacyjne, oraz prelekcje z zakresu rozwoju personalnego. Wykłady motywacyjne Artura Partyki, adresowane są dla kadry zarządczej i managerskiej, jak również dla pozostałych pracowników niższych szczebli. Szczegółowy program wewnętrznych szkoleń, które Artur Partyka prowadzi jako nasz spektakularny mówca motywacyjny, dookreślamy indywidualnie w zależności od charakteru grupy docelowej, bądź wyznaczonego do osiągnięcia celu.

Mówca motywacyjny

Dziś zmotywowanie do osiągnięcia sukcesu staje się standardem. Traci jednak swój cenny potencjał bez odpowiedniej dawki pokory i bez codziennej – tej mniej efektownej – motywacji do pokonywania bieżących przeszkód. I ta właśnie, systematyczna motywacja, odgrywa kluczową rolę, wpływającą bezpośrednio na codzienną efektywność pracy. W trakcie szkoleń i wykładów motywacyjnych prowadzonych przez Artura Partykę uczestnicy mają niecodzienną możliwość skonfrontowania i wspólnego z nim przeanalizowania własnych doświadczeń w obszarze motywowania.

Szkolenia - motywowanie


Wszelkie szkolenia Artura Partyki – motywowanie, wyznaczanie celów, budowanie pewności siebie, to projekty w wyjątkowy sposób ukazujące problemy, bariery i trudności, które pokonywać musimy, by finalnie móc cieszyć się upragnionym sukcesem. Artur Partyka to jeden z najbardziej uskrzydlających mówców motywacyjnych, nieustannie dopingujący wszystkich wokół do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
http://arturpartyka.com.pl/

Program szkoleń

Wybrany zakres tematyczny poszczególnych modułów, dla projektów szkoleniowych, na których wykładowcą jest Artur Partyka.

 • automotywacja a podtrzymywanie wysokiej samooceny w praktyce
 • źródła inspiracji własnej i ich udział w tworzeniu planów rozwoju – motywowanie zindywidualizowane
 • określanie i definiowanie czynników motywujących i demotywujących pracowników
 • wnikliwa diagnoza porażki a zmiana podejścia do problemu - wykorzystywanie doświadczenia własnego
 • rutyna, nawyki, niewłaściwe założenia i inne uwarunkowania ograniczające
 • praca w atmosferze konkurencji i stresu a zorientowanie na precyzyjnie zdefiniowany cel
 • mechanizmy motywacyjne w kontekście wzorowej organizacji codziennych zadań i obowiązków
 • działania i techniki motywacyjne dostosowywane do konkretnego profilu osobowościowego
 • optymistyczna interpretacja rzeczywistości i pozytywne emocje, jako czynniki wspierające pokonywanie trudności – mówcy motywacyjni i ich rola w procesie kształtowania charakteru
 • konsekwencja w działaniu i jej wpływ na cykliczną aktualizację schematów postępowania
 • dlaczego motywację należy zrozumieć, a dopiero następnie nauczyć się nią posługiwać?
 • motywacja zewnętrzna vs motywacja wewnętrzna
 • informowanie innych o celach i założeniach, sposobem na podnoszenie poziomu motywacji
 • pierwsze minuty są kluczowe - by móc coś kontynuować trzeba to najpierw rozpocząć
 • przekonująca logika rozumowania i obrazowa prezentacja swoich argumentów w procesie motywowania

Cel szkoleń

Wyjątkowe doświadczenie Artura Partyki gwarantuje, iż wiedza zdobyta na organizowanych przez nas szkoleniach motywacyjnych jest jedyną w swoim rodzaju, a już sam udział z kolei, na długo pozostaje w pamięci wszystkich uczestników. Szkolenie motywacyjne i wykłady prowadzone przez Artura Partykę to autentyczne źródło naturalnych inspiracji. Historia profesjonalnej i prowadzonej w sposób wręcz wzorcowy, kariery sportowej Artura Partyki, sprawia, że on sam jako mówca motywacyjny jest postacią niesamowicie prawdziwą i autentycznie wiarygodną.

Metodologia szkoleń

…szkolenia motywacyjne o niepowtarzalnym charakterze, unikalnej treści i wyjątkowej formie – wybitni mówcy motywacyjni…

Sylwetka wykładowcy

Artur Partyka – były lekkoatleta. Wielokrotny reprezentant Polski w skoku wzwyż. Dwukrotny medalista olimpijski. W latach 90-tych, siedmiokrotnie znalazł się wśród laureatów nagrody dla najpopularniejszego polskiego sportowca, w corocznym plebiscycie Przeglądu Sportowego. Jego – aktualny do dziś – oficjalny rekord Polski, pozostaje niepobity od roku 1996. Członkostwo w Polskim Związku Lekkiej Atletyki z powodzeniem łączy ze wspieraniem kampanii charytatywnych i propagowaniem idei i zasad współzawodnictwa fair-play. Świetnie radzi sobie w roli mówcy motywacyjnego. Obecnie jest również komentatorem telewizji Polsat.

Proponowane tytuły szkoleń