Szkolenia motywacyjne

mówca motywacyjny

Charakterystyka szkoleń

Artur Partyka prowadzi dla nas między innymi szkolenia motywacyjne, treningi mentalne oraz inspirujące wykłady power speech z zakresu rozwoju personalnego. Szkolenia motywacyjne Artura Partyki, adresowane są dla kadry zarządczej i managerskiej, jak również dla pozostałych pracowników niższych szczebli. Szczegółowy program każdego szkolenia motywacyjnego, które Artur Partyka prowadzi jako nasz spektakularny mówca motywacyjny, zawsze dookreślamy indywidualnie - w zależności od charakteru grupy docelowej, bądź wyznaczonego do osiągnięcia celu.

Mówca motywacyjny

Dziś, ciągła praca nad motywacją do osiągania sukcesów, jest już absolutnym standardem. Szkolenia motywacyjne pojawiają się w rocznych planach szkoleniowych wszystkich najlepszych firm. Mówca motywacyjny często staje się coachem pracującym regularnie z wieloma zespołami biznesowymi. To szkolenia motywacyjne są przyczynkiem do dyskusji o naszym wewnętrznym nastawieniu. To szkolenia motywacyjne pozwalają nam właściwie zdefiniować mnogość stanów naszego wewnętrznego umotywowania. Ciągła praca nad motywacją (nawet w towarzystwie mówcy motywacyjnego) traci jednak swój cenny potencjał bez odpowiedniej dawki pokory i bez mozolnej – tej zdecydowanie nieefektownej - konsekwencji w pokonywaniu codziennych przeszkód. I ta właśnie, systematyczna praca, odgrywa kluczową rolę, wpływającą bezpośrednio na codzienną efektywność podejmowanych działań.

Szkolenia motywacyjne

Szkolenia motywacyjne i inspirujące wykłady power speech prowadzone w całości przez Artura Partykę, dają uczestnikom niecodzienną możliwość skonfrontowania i wspólnego przeanalizowania własnych doświadczeń w obszarze pracy nad mentalnością zwycięzcy, z wyjątkowym mówcą motywacyjnym. Z mówcą motywacyjnym, który dwukrotnie stawał na podium igrzysk olimpijskich. Wszelkie szkolenia motywacyjne Artura Partyki – budowanie pewności siebie, doskonalenie, wyznaczanie celów, docenianie lojalności zespołu, to projekty w wyjątkowy sposób ukazujące problemy, bariery i trudności, które pokonywać musimy, by finalnie móc cieszyć się upragnionym sukcesem.

Artur Partyka to mówca motywacyjny, cechujący się niesamowicie pozytywną energia, którą to bardzo naturalnie dzieli się z gośćmi swoich szkoleń motywacyjnych i treningów mentalnych. To mówca motywacyjny będący jednym z naszych najbardziej uskrzydlających prelegentów. Jako mówca motywacyjny, Artur Partyka nieustannie dopinguje wszystkich wokół do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, udowadniając na swoim przykładzie, że to jedyna właściwa droga do zwycięstw.

https://arturpartyka.com.pl/

Program szkoleń

Wybrany zakres tematyczny poszczególnych modułów, dla projektów szkoleniowych, na których wykładowcą jest Artur Partyka.

 1. kolekcjonując dobre doświadczenia, kumulując pozytywną energię, doskonaląc siebie, ceniąc lojalność zespołu, czerpiąc radość ze sportu… Seul 1988, Barcelona 1992, Atlanta 1996. Długoletnie utrzymywanie najwyższego poziomu motywacji – szkolenie motywacyjne
 2. automotywacja a podtrzymywanie wysokiej samooceny w praktyce – co może zdziałać Twój wewnętrzny mówca motywacyjny?
 3. źródła inspiracji własnej i ich udział w tworzeniu planów rozwoju – motywowanie zindywidualizowane
 4. sam na sam z samym sobą, czyli… pojedynek sportowca z wewnętrznym prześladowcą – szkolenie motywacyjne oparte na historii kariery zawodniczej Artura Partyki
 5. określanie i definiowanie czynników motywujących i demotywujących pracowników
 6. wnikliwa diagnoza porażki a zmiana podejścia do problemu - wykorzystywanie doświadczenia własnego
 7. win from within - 2 metry, 38 centymetrów. Do czego umysł potrzebuje adrenaliny? Kiedy potrzebny jest nam mówca motywacyjny? Jak wznieść się na najwyższy poziom koncentracji?
 8. rutyna, nawyki, niewłaściwe założenia i inne uwarunkowania ograniczające
 9. praca w atmosferze konkurencji i stresu a zorientowanie na precyzyjnie zdefiniowany cel
 10. mechanizmy motywacyjne w kontekście wzorowej organizacji codziennych zadań i obowiązków
 11. działania i techniki motywacyjne dostosowywane do konkretnego profilu osobowościowego. W czym mogą nam pomóc inspirujące wykłady i szkolenia motywacyjne?
 12. optymistyczna interpretacja rzeczywistości i pozytywne emocje, jako czynniki wspierające pokonywanie trudności – mówcy motywacyjni i ich rola w procesie kształtowania charakteru
 13. konsekwencja w działaniu i jej wpływ na cykliczną aktualizację schematów postępowania
 14. dlaczego motywację należy zrozumieć, a dopiero następnie nauczyć się nią posługiwać?
 15. motywacja zewnętrzna vs motywacja wewnętrzna. Szkolenie motywacyjne vs trening mentalny?
 16. presja i stres! Finał olimpijskiego konkursu skoku wzwyż 1996. Artur Partyka, Charles Austin i… kilkaset milionów widzów
 17. informowanie innych o celach i założeniach, sposobem na podnoszenie poziomu motywacji
 18. pierwsze minuty są kluczowe - by móc coś kontynuować trzeba to najpierw rozpocząć
 19. przekonująca logika rozumowania i obrazowa prezentacja swoich argumentów w procesie motywowania
 20. niepowodzenie to nie porażka. Emocje a własna kondycja psychofizyczna.

Cel szkoleń

Wyjątkowe doświadczenie Artura Partyki gwarantuje, iż merytoryka cechująca każde nasze szkolenie motywacyjne, jest jedyną w swoim rodzaju, a już sam udział w szkoleniu motywacyjnym, na długo pozostaje w pamięci wszystkich uczestników. Każde szkolenie motywacyjne, każdy trening mentalny, każdy power speech prowadzony przez Artura Partykę to autentyczne źródło naturalnych inspiracji. Historia profesjonalnej i prowadzonej w sposób wręcz wzorcowy, kariery sportowej Artura Partyki, sprawia, że on sam jako mówca motywacyjny jest postacią niesamowicie prawdziwą. Zdecydowanie nie każdy mówca motywacyjny jest tak autentycznie wiarygodny jak Artur Partyka.

Metodologia szkoleń

…szkolenia motywacyjne o niepowtarzalnym charakterze, unikalnej treści i wyjątkowej formie, które prowadzi charyzmatyczny mówca motywacyjny…

Sylwetka wykładowcy

Artur Partyka – były lekkoatleta. Wielokrotny reprezentant Polski w skoku wzwyż. Dwukrotny medalista olimpijski. W latach 90-tych, siedmiokrotnie znalazł się wśród laureatów nagrody dla najpopularniejszego polskiego sportowca, w corocznym plebiscycie Przeglądu Sportowego. Jego – aktualny do dziś – oficjalny rekord Polski, pozostaje niepobity od roku 1996. Członkostwo w Polskim Związku Lekkiej Atletyki z powodzeniem łączy ze wspieraniem kampanii charytatywnych i propagowaniem idei i zasad współzawodnictwa fair-play. Świetnie sprawdza się jako mówca motywacyjny. Obecnie jest również komentatorem telewizji Polsat.

Proponowane tytuły szkoleń
 • Wysoko, wyżej, najwyżej. Szkolenie motywacyjne Artura Partyki
 • Gdy celem jest sukces. Artur Partyka namawia do wytrwałości, konsekwencji i systematyczności w biznesie.
 • Artura Partyki wędrówka w głąb umysłu zwycięzcy i zwyciężonego.
 • Inne - konstruowane w oparciu o ustalenia z klientem.