Atuty

Wprawdzie recepta na magiczny napój Panoramiksa nadal jest dla nas tajemnicą, ale robimy wiele, by już wkrótce na Twoje ręce przekazać przepis niezwykły. Wiemy przecież, że Ty również chcesz być niezwyciężonym. Ale, po kolei:

Potrzebowaliśmy kreatywności. Połączyły nas nieschematyczność, nieszablonowość i pomysłowość.

Potrzebowaliśmy strategicznego planowania. Wykorzystaliśmy nasze najlepsze cechy – drobiazgowość, perfekcjonizm i rzetelność. Tak powstała ścieżka „A”. Z niemniejszą euforią tworzyliśmy plany awaryjne/rozwojowe (niepotrzebne skreślić). Tak kolejno powstały ścieżki od „B” do „Z”.

Potrzebowaliśmy ekspertów o znakomitym przygotowaniu merytorycznym. Stworzyliśmy zespół niezwykły – nasi trenerzy to absolutny Top-Level. Udało nam się skupić wokół siebie zespół wyjątkowych osobowości z pierwszych stron gazet. Czynnik ludzki zawsze odgrywał u nas rolę kluczową.

Potrzebowaliśmy dookreślenia zakresu działania. Wyspecjalizowaliśmy się w organizacji szkoleń, wykładów motywacyjnych i prelekcji biznesowych prowadzonych przez osoby w Polsce znane, popularne i darzone niebywałym szacunkiem.

Potrzebowaliśmy entuzjazmu. Zunifikowaliśmy pasję, zapał i determinację, by wspólnie osiągać cele i realizować marzenia.

Potrzebowaliśmy optymizmu. Nie napotkaliśmy trudności.

Potrzebowaliśmy unikalnych dróg rozwoju. Skonfrontowaliśmy naszych wykładowców. Świeże spojrzenie i nowatorskie pomysły, pozwoliły nam zaprojektować najbardziej oryginalne programy szkoleniowe na rynku. Zarówno te o tematyce stricte specjalistycznej jak i hobbistycznej.

Potrzebowaliśmy elastyczności. Wypracowaliśmy wiele schematów współpracy, dzięki którym możemy:

  • indywidualnie programowo konstruować spotkania ze znanymi trenerami, managerami, sportowcami, dziennikarzami, reporterami, podróżnikami oraz przedstawicielami wielu innych medialnych branż
  • oferować najbardziej prestiżowe szkolenia i wykłady z udziałem gwiazd i innych znanych wykładowców, w cenie dostosowanej do Twojego budżetu
  • zapewnić udział wyjątkowych gości specjalnych, również w charakterze gwiazd prowadzących wszelkiego rodzaju wystąpienia motywacyjne i prelekcje biznesowe dla firm
  • przygotować organizację całego eventu w formie jednej, kompleksowej usługi

Potrzebowaliśmy – i co ważniejsze – nadal potrzebujemy, Twoich opinii i sugestii, by wciąż udoskonalać nasze propozycje, aktywnie poszukiwać alternatywnych możliwości, oraz podążać za nowymi trendami. Mamy wiedzę, pomysły i zamierzenia, jednak bez Ciebie są one bezużyteczne.

Sam widzisz jak wiele udało nam się już zrobić. Jesteśmy przekonani, że właściwie ocenisz nasz potencjał. Na dzień dzisiejszy możemy oficjalnie potwierdzić, iż z każdym tygodniem jesteśmy coraz bliżej – przepis jest już niemalże gotowy.