Agencja mówców motywacyjnych

Na co dzień, staramy się nie używać - bardzo oficjalnej naszym zdaniem – nazwy, Agencja Mówców Motywacyjnych. Mimo, iż często tak właśnie jesteśmy przedstawiani, prezentując siebie unikamy zazwyczaj nazewnictwa w stylu Agencja Mówców, Speakers Agency, czy innych im podobnych. Na każdym za to kroku, podkreślamy, że nasz zespół to przede wszystkim ludzie i ich marzenia. Prawdziwi ludzie i prawdziwe marzenia!

Wprawdzie tu, na naszej stronie internetowej, hasło Agencja Mówców się pojawia, ale zapewniamy, że generalnie… tylko tu. Naszej oferty nie chcemy zamykać w ramach konkretnego schematu. Tylko więc formalnie, jesteśmy po części Agencją Mówców Motywacyjnych. Nieformalnie natomiast, nasz zespół to inspirujący mówcy, potrafiący przemawiać w sposób mądry, energetyczny i porywający.

Długo więc zastanawialiśmy się, jak bezpretensjonalnie scharakteryzować niezwykłość każdego z naszych inspirujących mówców motywacyjnych. Wszystkie tworzone przez nas teksty lądowały w koszu. Kolejne przymiotniki okazywały się jeszcze bardziej trywialnymi. Po długich namysłach zdecydowaliśmy ostatecznie, że będzie to miejsce refleksji, w którym chcielibyśmy zatrzymać Cię odrobinę dłużej. Zadamy Ci zatem kilkanaście pytań.

 • jakie koncepcyjno-mentalne zmiany w pracy swojego zespołu chciałbyś zaobserwować, gdyby wzmocnić go mógł były selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej - Jerzy Engel?
 • uważasz, że wskazówki motywacyjne dwukrotnego medalisty olimpijskiego Artura Partyki, okazałyby się przydatnymi, w sytuacji, gdy kolejne zadania wydają się coraz trudniejsze?
 • chciałbyś cieszyć się z osiągniętego sukcesu mając u swego boku wielokrotną mistrzynię świata w boksie zawodowym - Iwonę Guzowską?
 • sądzisz, że charyzma Krzysztofa Skiby mogłaby mieć pozytywny wpływ na morale Twoich pracowników?
 • potwierdzisz, że doświadczenie Dariusza Dziekanowskiego, może przydać się podczas zarządzania zespołami, w których występuje zjawisko częstej rotacji wśród pracowników?
 • jesteś zdania, że jedna z najbardziej utytułowanych zawodniczek w całej historii Polskiego floretu - Sylwia Gruchała, mogłaby wspierać Twoją wytrwałość w dążeniu do wyznaczonego celu?
 • chciałbyś wspólnie z dwukrotnym medalistą olimpijskim w kolarstwie, a obecnie Wiceprezesem PKOL - Mieczysławem Nowickim, wyszukiwać kolejne analogie współzawodnictwa sportowego z biznesowym?
 • myślisz, że doświadczona podróżniczka, która jako najmłodsza Polka w historii samotnie opłynęła całą kulę ziemską, mogłaby jeszcze bardziej rozwijać Twoją pewność siebie?
 • zgodzisz się, iż wsparcie byłej Manager angielskiego klubu żużlowego z ponad dziesięcioletnim stażem, mogłoby okazać się pomocnym, w procesie zarządzania zmianami w Twojej firmie?
 • jak bardzo, jedyny polski dziennikarz pracujący z najsłynniejszą grupą poszukiwaczy skarbów na świecie, mógłby zainspirować Cię do podejmowania nowych wyzwań?
 • przypuszczasz, że wieloletnia korespondentka wojenna, mogłaby odmienić nieco Twój punkt widzenia dotyczący pracy zespołowej?
 • jak bardzo wzrósłby prestiż organizowanej przez Twoją firmę imprezy okolicznościowej gdyby - w charakterze gościa specjalnego - całe wydarzenie swoją obecnością uświetnić mógł jeden z najbardziej utalentowanych polskich reżyserów filmowych?
 • jakie według Ciebie korzyści w kwestii zaangażowania osobistego, może dać członkom Twojego zespołu udział w wykładach motywacyjnych prowadzonych przez znanych sportowców?

Świetnie. Zauważyłeś już zapewne, że nasz team, to inspirujący mówcy z doświadczeniem niezwykłym i wiedzą zdecydowanie niepowtarzalną.

Inspirujący mówcy

Konstruując własną definicję dla pojęcia Agencja Mówców, stwierdziliśmy, że jest ona zupełnie inna od tej regularnej. Tworzymy zespół zafascynowanych kreatywnością - i wszystkim co się z nią wiąże - ludzi. Gromadząc cenne doświadczenia, staliśmy się kolekcjonerami wszelakich inspiracji. Wręcz więc nałogowo, staramy się ulepszać wszystko wokół. Czy to charakterystyka typowej Agencji Mówców? Chyba jednak nie do końca…

Działamy jednak! Co więcej, taki sposób postrzegania rzeczywistości, pozwala nam oferować jedne z najlepszych, a zarazem najbardziej unikalnych wykładów motywacyjnych na - szeroko rozumianym - rynku szkoleniowym. Nasi inspirujący mówcy - a w zasadzie każdego z nich osobowość - gwarantują niepowtarzalność każdego wystąpienia.

Każdy power speech, czy jakikolwiek inny inspirujący wykład tego samego mówcy motywacyjnego, różni się programem dlatego przede wszystkim, że dedykowany jest dla innej grupy docelowej. Każdy nasz wykładowca, każdy mówca motywacyjny, to inna pasja i inne doświadczenia. Jak więc różna może być tematyka wystąpień prowadzonych przez naszych inspirujących mówców, możesz podejrzeć w zakładkach dedykowanych poszczególnym wykładowcom. Klik w każde z powyższych zdjęć, to kolejne inspirujące tytuły prelekcji biznesowych, wykładów motywacyjnych, szkoleń interpersonalnych i innych naszych wystąpień gwiazd.

Więc jak, do zobaczenia? Będziemy naprawdę dumni, mogąc wspierać również Twoją markę.