Wystąpienia dla firm

Charakterystyka szkoleń

Czesław Lang to u nas przede wszystkim wystąpienia dla firm, prelekcje motywacyjne i inspirujące spotkania - realizowane zarówno w formule online, jak i stacjonarnej. Wystąpienia dla firm Czesława Langa, to przede wszystkim odpowiedź na pytanie - jak sport może pomóc w zarządzaniu profesjonalnym biznesem. Zmienne emocje, świadomość istnienia konkurencji, gotowość do rywalizacji, realizacja nakreślonego celu, konsekwencja w działaniu, ambitne podejście – sport i biznes to wiele analogii, na których opieramy merytorykę naszych wystąpień dla firm, korporacji, organizacji i grup przedsiębiorców.

Dziś, w procesie zarządzania nie ma już miejsca na jakikolwiek przypadek. Strategię planowanych działań rozkładamy na czynniki pierwsze. Dbamy, by wieloletnia wizja rozwoju, była szczegółowo przeanalizowana, drobiazgowo przemyślana i dokładnie rozpisana. Realizację poszczególnych elementów planu, przyporządkowujemy do konkretnych okresów czasu. Zadania realizujemy powoli, unikając drogi nienaturalnie przyśpieszającej efekty. Wzorcowym przykładem długookresowego tworzenia profesjonalnej marki, jest stopniowy rozwój i konsekwentna budowa prestiżu Tour de Pologne UCI World Tour. Wystąpienia dla firm prowadzone przez Czesława Langa, to edukacja biznesowa oparta na historii kilkudziesięciu lat tworzenia największej międzynarodowej imprezy sportowej w Polsce. Początki zazwyczaj są trudne, jednakże historie ludzi zaangażowanych w tworzenie marki Tour de Pologne UCI World Tour, wyraźnie potwierdzają, jakim ułatwieniem w budowaniu pozycji brandu, jest doświadczenie sportowe, pasja i podążanie za marzeniami.

Nasze wykłady power speech i wystąpienia dla firm, to więc efektywne przeniesienie sportu na biznes. Doświadczenia sportowe - zarówno te indywidualne jak i drużynowe - budują świadomość tego, iż tak naprawdę nikt nie jest w stanie triumfować w pojedynkę – jednoosobowo. Znaczącym aspektem osiągania sukcesów, jest wysiłek sztabów wspierających. To wysiłek zdecydowanie warty podkreślenia, ponieważ często jest to praca niezauważalna na pierwszy rzut oka. Niemożliwym jest osiągnięcie zwycięstwa bez wsparcia zespołu. Wystąpienia dla firm które realizujemy, są docenieniem zasług wszystkich osób, których wkład przyczynił się do finalnego sukcesu.

Program szkoleń

Wybrany zakres tematyczny poszczególnych modułów, dla projektów szkoleniowych, na których wykładowcą jest Czesław Lang.

 • codzienna walka z samym sobą - 40 tysięcy kilometrów rocznie na rowerze
 • gdyby nie wyjątki, zasady byłyby nie do zniesienia – reżim treningowy
 • rzut oka na klasyfikację – moment, w którym definitywnie należy zaakceptować pojęcie wysiłku
 • pasja i spodziewany dopływ energii – Igrzyska Olimpijskie Moskwa 1980
 • kiedy sport uczy pokory - kolarscy mistrzowie świata
 • gdy przed podjęciem decyzji, powstrzymuje nas obawa realizacji zadania. W poszukiwaniu odwagi do działania – wystąpienia dla firm
 • 1 września 1993 roku – wiele lat tworzenia międzynarodowej marki Tour de Pologne. Wystąpienia dla firm
 • nie ma rzeczy ważnych i ważniejszych, ważna jest tylko kolejność ich realizacji. Zarządzanie logistyką największej imprezy sportowej w kraju
 • umiejętność sprzedaży zalet wyścigu Tour de Pologne
 • odpowiedzialność i bezpieczeństwo – priorytetowe procedury postępowania
 • sponsorzy, partnerzy, współpracownicy… szacunek, zaufanie i przyjacielskie relacje
 • reprezentacja kraju - wszyscy potrzebujemy pozytywnych emocji
 • taktyka w sporcie / taktyka w biznesie – pracując latami nad własną skutecznością… Wystąpienia dla firm
 • droga do celu uszlachetnia – szczerość, otwartość, skromność i docenianie wysiłku innych
 • entuzjazm i przebojowość + radość i uśmiech + wigor i poświęcenie – do wszystkiego niezbędne jest zdrowie

Cel szkoleń

Wystąpienia dla firm Czesława Langa, to wiele przykładów udowadniających, iż o swój sukces warto walczyć zawsze - niezależnie od wieku, doświadczenia, stażu pracy i etapu kariery. Zawsze opłaca się podejmować wysiłek, zwracając jednak uwagę by obrany cel był ambitny, ale jednocześnie dobrze przemyślany i możliwy do zrealizowania. Nieustanny rozwój, praca nad mentalnością zwycięzcy, inicjowanie działań, wykorzystanie nadarzających się szans – każdy z tych aspektów ma realne przełożenie na to, co finalnie w życiu uda nam się osiągnąć. Wystąpienia dla firm, których scenariusze od A do Z projektujemy, to kierunkowanie naszej energii na zadaniowość – tak by sukcesywnie, każdego kolejnego dnia stawać się coraz lepszym.

Metodologia szkoleń

…prelekcje i wystąpienia dla firm definiujące sukces jako wypadkową determinacji, dyscypliny pracy i wsparcia otoczenia…

Sylwetka wykładowcy

Czesław Lang – jeden z najlepszych polskich kolarzy w historii. Wicemistrz olimpijski, dwukrotny medalista mistrzostw świata, zwycięzca Tour de Pologne, wielokrotny mistrz Polski. Pierwszy polski kolarz zawodowy. Umiejętność łączenia sportowej pasji z biznesem, sprawiła, że w roku 1993 objął stanowisko Dyrektora Generalnego Tour de Pologne. W krótkim czasie wzniósł polski narodowy wyścig na najwyższy światowy poziom. Dziś Tour de Pologne to największa cyklicznie organizowana impreza sportowa w Polsce, należąca do elitarnego cyklu UCI World Tour, czyli kolarskiej ligi mistrzów. Wyścig wielokrotnie zdobył tytuł Najlepszej Sportowej Imprezy Roku w Polsce, a Czesław Lang otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień biznesowych, stając się światowym ambasadorem polskiego sportu..

Proponowane tytuły szkoleń
 • To co ewidentne, odwraca uwagę od tego co istotne. Szacunek dla wysiłku innych. Czesław Lang.
 • Meta nie oznacza zwycięstwa, lecz koniec wyścigu. Czesław Lang.
 • W czasach gdy sam pomysł przestaje mieć kluczowe znaczenie. Budowa marki Tour de Pologne – Czesław Lang.
 • Inne - konstruowane w oparciu o ustalenia z klientem.