Szkolenia rozwój osobisty

Charakterystyka szkoleń

Artur Barciś to u nas przede wszystkim szeroko rozumiane szkolenia rozwój osobisty – wykłady specjalne, prelekcje biznesowe i inspirujące wystąpienia. Wychodzimy z założenia, że szkolenia rozwój osobisty, mają pomagać uczestnikom odkrywać w sobie nowe pokłady energii, zdobywać unikalną wiedzę i budować wartościowe relacje międzyludzkie – by w konsekwencji łatwiej osiągać postawione przed sobą cele.

Dziś, świat zmienia się w iście zawrotnym tempie. Częściej niż kiedykolwiek wcześniej, słyszymy o momentach przełomowych w rozmaitych dziedzinach nauki. Każdy dzień, to kolejne unowocześnienia technologiczne. By nie zostać w tyle, nieustannie musimy dbać także o indywidualny rozwój osobisty. Szkolenia które realizujemy, to wiedza dzięki której unikniesz poczucia stagnacji, a także będziesz mógł uczyć się na doświadczeniach – czasem zwycięskich, czasem niepomyślnych – osób cieszących się dużym autorytetem. Szkolenia rozwój osobisty prowadzone przez Artura Barcisia, to skupienie uwagi na procesie podejmowania codziennych decyzji – tak by były to wybory zgodne z Tobą i Twoją intuicją, a jednocześnie by były to wybory pozwalające wydobywać Twój osobisty potencjał. Wszak czy jest w życiu coś bardziej radosnego niż dążenie do realizacji swoich kolejnych marzeń?

Poczucia sprawstwa nie zyskasz jednak automatycznie w momencie ukończenia naszego warsztatu, wykładu lub szkolenia. Rozwój osobisty, to długi proces samorealizacji. Samorealizacji, której konsekwencją będą: wewnętrzna satysfakcja, pewność siebie, poczucie bezpieczeństwa, ale przede wszystkim większa kontrola nad swoim życiem i swoją własną zawodową drogą. Szkolenia rozwój osobisty i wieloaspektowe wykłady specjalne Artura Barcisia, mogą Cię i zainspirować i utwierdzić w przekonaniu, że tak naprawdę sam/sama nadajesz sens własnemu życiu.

Konstruując autorskie programy edukacyjne, staramy się szukać inspiracji u tych, którym w życiu udało się odnieść wartościowy sukces. Chcemy, by nasze wykłady i szkolenia rozwój osobisty umożliwiały Tobie poznanie wyjątkowych ludzi i ich równie wyjątkowych historii. Tylko poszerzając swoje horyzonty, będziesz mógł cyklicznie wykreślać ze swojej listy cele/działania, które jeszcze jakiś czas temu wydawały Ci się niemożliwe do realizacji. Uczestnicząc w wykładach i szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego, poczucie własnej wartości możesz budować u boku naszych ekspertów i mówców motywacyjnych. Z kolei obserwując zmieniający się świat z boku, jest wielce prawdopodobne, że tam już pozostaniesz, a Twój pomysł na siebie na zawsze będzie już tylko pomysłem. Nasze szkolenia zachęcą Cię do rozwoju osobistego, do działania, do aktywności i do kreatywności – nigdy nie jest za późno by zacząć inwestować w siebie!

Program szkoleń

Wybrany zakres tematyczny poszczególnych modułów, dla projektów szkoleniowych, na których wykładowcą jest Artur Barciś.

 1. na szczęście trzeba zapracować
 2. grając – kieruję grą, żyjąc – kieruję życiem. W każdej sytuacji szukam pozytywów. Szkolenie rozwój osobisty
 3. pracowitość, upór, wytrwałość – jak urzeczywistnić marzenia?
 4. przenieśmy się na moment do teatru… Teatr na Targówku, Teatr Narodowy, Teatr Ateneum
 5. magia widowni
 6. w biznesie, jak w teatrze – najważniejsi są ludzie. Szkolenie rozwój osobisty
 7. staram się zapamiętywać wyłącznie dobre rzeczy
 8. słuchanie pozwala ofiarować komuś pomoc… W młodości czułem się gorszy, dlatego dziś kocham wspierać słabszych
 9. budowanie relacji z samym sobą
 10. uśmiechaj się do ludzi, pozostań wrażliwym względem drugiego człowieka, ciesz się szczęściem innych…
 11. nie jestem celebrytą, jestem społecznikiem!
 12. kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy? rutyna niszczy kreatywność, czy czasem nie powinno być na opak???
 13. czarny scenariusz? w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia!
 14. efekty uboczne efektów specjalnych. A Ty, jak reagujesz na niespodziewane zwroty akcji, czy też jesteś mistrzem improwizacji?
 15. tym razem, gramy razem, nie tak jak tamtym razem. Czego uczą nas porażki?
 16. ostatni ludzie tej planety, którzy szanują krytyków…
 17. szczęśliwy staruszek kochający swoją pracę. Nie wybieram się wcześniejszą emeryturę
 18. by głowa była Twoim sojusznikiem musi odpoczywać - „barcisiowa godzina”
 19. minimalizm, łatwizna, czarnowidztwo? Unikam!
Cel szkoleń

Codzienny, lecz zarazem… niecodzienny rozwój osobisty – szkolenia i wykłady realizowane przez naszą agencję mówców, to projekty nieszablonowe i nie do końca konwencjonalne. Unikalnych wskazówek udzielanych przez Artura Barcisia, nie znajdziesz w żadnych innych szkoleniach rozwoju osobistego. A wskazówki, to bezsprzecznie korzyści. Przyszłość zatem Twoja, Twojej firmy, Twojego zespołu, w dużej mierze definiowana jest przez Twoją dzisiejszą chęć do inwestowania w siebie i ludzi z którymi na co dzień podejmujesz wspólne wysiłki w drodze do osiągnięcia sukcesu. Otwarcie na poznawczość, doskonalenie i rozwój osobisty, to nie tylko budowanie przewagi, ale także zaufania do siebie i swoich umiejętności.

Metodologia szkoleń

…rozwój osobisty – szkolenia, wystąpienia i wykłady gwiazd telewizji, mediów, muzyki, sportu…

Sylwetka wykładowcy

Artur Barciś – jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów filmowych, telewizyjnych i teatralnych. Reżyser, scenarzysta, a także… artysta, którego obrazy wyszukać można na wielu aukcjach charytatywnych. Sympatię widzów reprezentujących wszystkie pokolenia, zyskał dzięki granej przez siebie – dziś już wręcz legendarnej – postaci Tadeusza Norka w serialu „Miodowe Lata”. Mimo, iż za rolę tytułową w filmie „Kontroler” nagrodzony został tytułem najlepszego aktora pierwszoplanowego, australijskiego festiwalu Down Under International Film Festival, cały czas z entuzjazmem patrzy w przyszłość – wierząc i marząc, że najważniejsza rola ciągle jest jeszcze przed nim.

Proponowane tytuły szkoleń
 • Sukces wyreżyserowany. Naszą historię piszą nasze decyzje. Artur Barciś.
 • By w odliczaniu do trzech… nie zgubić cennego czasu. Artur Barciś.
 • To nie małe epizody, a wielkie wydarzenia. Uwierzyć w siebie – Artur Barciś.
 • Inne - konstruowane w oparciu o ustalenia z klientem.