Szkolenia dla managerów

Szkolenia kadry kierowniczej

Charakterystyka szkoleń

Krzysztof Skiba prowadzi dla nas między innymi szkolenia dla managerów – szkolenia kadry kierowniczej i szkolenia kadry zarządzającej. Wszystkie wykłady specjalne i szkolenia dla managerów prowadzone przez Krzysztofa Skibę, to gwarancja nadania całemu projektowi charakteru wydarzenia oryginalnego, niepowtarzalnego i przede wszystkim niezapomnianego. Szkolenia dla managerów, szkolenia kadry kierowniczej, szkolenia kadry zarządzającej, to zazwyczaj tematyka doskonalenia umiejętności public relations, budowania wizerunku, kreowania marki osobistej, kształtowania przychylnych relacji medialnych, świadomej autopromocji, oraz ujarzmiania ryzyka.

Dziś wszyscy coraz większą uwagę przywiązują do świadomego kreowania wizerunku. Staramy się by szkolenia dla managerów, które realizujemy (i dla lokalnych przedsiębiorstw i dla największych światowych marek) były zbieżne z tym trendem. Biznesowy savoir-vivre, odpowiednia etykieta i niepowszedni styl, to elementy na które coraz częściej zwracamy większą uwagę, stąd coraz więcej jest ich w naszych szkoleniach dla managerów. Szeroko rozumiana edukacja w zakresie zarządzania wizerunkiem jest zatem ważnym punktem każdego szkolenia kadry kierowniczej i szkolenia kadry zarządzającej, które jako agencja mówców projektujemy.

Szkolenia kadry kierowniczej i szkolenia kadry zarządzającej, które realizujemy wraz z Krzysztofem Skibą, to wiele nieoczywistych wątków, których próżno szukać w konwencjonalnych szkoleniach dla managerów. Czym jest ambient marketing? Jak z osobistej marki stworzyć wartościowy trademark? Dlaczego warto budować unikalność brandu? Gdzie sprawdzą się akcje happeningowe? Jak sprawić by pracownicy z pełnym przekonaniem chcieli identyfikować się z marką/produktem/usługą? Na tak sformułowane pytania, odpowiedzią są wystąpienia dla firm i szkolenia dla managerów prowadzone przez Krzysztofa Skibę.

W trakcie każdego szkolenia dla managerów realizowanego z udziałem Krzysztofa Skiby, uczestnicy mają możliwość oceny efektów wszelkiego typu kampanii wizerunkowych. I tych szablonowych i tych kompletnie szalonych. Nieschematyczna konstrukcja merytoryki szkoleń kadry zarządzającej, pozwala Gościom przekonać się w jakich okolicznościach biznesowych, przydaje się talent do zwracania na siebie uwagi. Praktyczne szkolenia kadry kierowniczej, to także moduły doskonalenia miękkich kompetencji rozwoju osobistego, technik kształtowania właściwych relacji interpersonalnych, oraz sposobów wzbudzania zainteresowania. Pozostałe warsztaty i szkolenia kadry zarządzającej, to bardzo szeroki wachlarz zagadnień psychospołecznych, przygotowywanych w oparciu o konkretne - wspólnie przez nas z Klientem zdefiniowane - zapotrzebowanie szkoleniowe.

Program szkoleń

Wybrany zakres tematyczny poszczególnych modułów, dla projektów szkoleniowych, na których wykładowcą jest Krzysztof Skiba

 1. nieprzeciętna charyzma nieprzeciętnych przywódców – szkolenie dla managerów
 2. instynkt a logiczne wnioski - zmiana konwencjonalnego sposobu myślenia i zarządzania
 3. ściśle ukierunkowany i zaplanowany rozwój kadry kierowniczej jako element zarządzania strategicznego
 4. ekspresja w komunikacji managera – wystąpienia publiczne bez tajemnic
 5. funkcjonowanie w przestrzeni publicznej – szczególne kompetencje managerów i pozostałych przedstawicieli kadry kierowniczej i zarządzającej
 6. nieszablonowe metody skutecznego promowania marki – szkolenie kadry kierowniczej
 7. inteligencja emocjonalna w pracy dyrektorów, prezesów i managerów, jako element tworzenia tożsamości osobistej – szkolenie kadry zarządzającej
 8. świadome - dokładnie zaplanowane i kontrolowane - techniki autopromocji
 9. kojarzenie różnokierunkowych spostrzeżeń i wyszukiwanie rozwiązań wychodzących poza rutynowe schematy
 10. public relations i media relations widziane z dwóch zupełnie różnych perspektyw
 11. prowadzenie konsultacji dających pracownikom poczucie wpływu na kształtowanie polityki zarządczej i - zbliżających zarazem managera do pracowników
 12. świeżo mianowany członek kadry kierowniczej - lider bardziej narażony na popełnianie błędów
 13. treść ukrytych, niewypowiedzianych – zastąpionych mową ciała - komunikatów w pracy managerów
 14. lider aspirujący do roli managera
 15. członek kadry zarządzającej - powrót po przerwie i towarzyszące mu debiutanckie emocje

Cel szkoleń

Szkolenia dla managerów, szkolenia kadry kierowniczej, szkolenia kadry zarządzającej, oraz wszelkie inne wykłady specjalne prowadzone przez Krzysztofa Skibę, to świetne lekcje świadomego oddziaływania na otoczenie, oraz zamierzonego wykorzystywania indywidualnego stylu. Doświadczenie wielu lat kariery muzycznej, topowego od zawsze Big Cyc-a, to wyjątkowy punkt widzenia w zakresie zarządzania wizerunkiem własnym Krzysztofa Skiby, oraz reprezentowanej przez niego grupy muzycznej.

Metodologia szkoleń

…niepowtarzalne szkolenia dla managerów najwyższego szczebla i wiodących pracowników kadry kierowniczej/zarządzającej…

Sylwetka wykładowcy

Krzysztof Skiba - współzałożyciel i lider zespołu Big Cyc. Publicysta, a także wieloletni felietonista, piszący między innymi dla Gazety Wyborczej, CKM oraz Wprost. Współtworzył wiele programów telewizyjnych i radiowych. Autor kilku książek. Bez wątpienia, niezwykle barwna, intrygująca i niepowtarzalna postać, polskiej sceny kulturalno-rozrywkowej. Jak sam siebie określa - jest artystą wszechstronnie rozrywkowym.

Proponowane tytuły szkoleń