Współrzędne motywacji

Południowo-Zachodnia Afryka. 500 kilometrów w głąb lądu, od Oceanu Atlantyckiego. Północna część Namibii. Dragon’s Breath Cave.

Celem sierpniowej wyprawy naukowo-badawczej, w której udział bierze Katarzyna Biernacka, jest eksploracja największego podziemnego jeziora świata, znajdującego się na dnie jaskini Dragon’s Breath.

Ekspedycja współorganizowana przez amerykański National Geographic, to kolejna ekstremalnie trudna wyprawa polskiej członkini United States Deep Caving Team. Szukając ostatnich, nieodkrytych przez człowieka miejsc na naszej planecie, droga prowadzi już tylko do świata najgłębszych podziemii. Namibia, to kolejny odległy zakątek świata, w który Katarzynę Biernacką zaprowadziły odwaga, wytrwałość i chęć podejmowania nowych wyzwań.

Tuż po powrocie, wystąpienia motywacyjne Katarzyny Biernackiej uzupełnimy zatem o doświadczenia kolejnej niebezpiecznej wyprawy. Multimedialna prezentacja, wzbogaci się o nowe zdjęcia i materiały video, dokumentujące pracę międzynarodowego zespołu badawczego, w skrajnie trudnych warunkach. Niebanalna pasja, po raz kolejny wyeksponuje swoje najbardziej motywacyjne walory.

  1. Im niżej, tym wyżej. Speech motywacyjny Katarzyny Biernackiej.
  2. Autostradą, drogą, ścieżką, korytarzem jaskini… Katarzyna Biernacka.
  3. Bywając w miejscach gdzie nie ma owacji na stojąco. Katarzyna Biernacka.
Data:
  • 5 sierpnia 2019