Talent. Technika. Trening. Taktyka.

Podczas swojej dziennikarskiej kariery, Włodzimierz Zientarski na swojej drodze spotkał wielu sportowców którzy łatwo się poddawali, których determinacja nie była dostatecznie wysoka, którzy nie potrafili pogodzić się z porażką. „Test Charakterów” to jednak opowieść nie o nich. „Test charakterów” to - pełna emocji – historia niezwykłych osobowości! Niki Lauda, Michael Schumacher, Robert Kubica, Sobiesław Zasada, Tomasz Gollob, Valentino Rossi…

Sport motorowy wydaje się sportem indywidualnym. Nic bardziej mylnego. Tożsamość teamów inżynierskich formuły 1, jest doskonałym wzorem tworzenia zespołów w otoczeniu biznesowym. Profesjonalizm rajdowych i żużlowych teamów, jest świetną inspiracją do inwestycji w zespół biznesowy. By osiągać cele najwyższe, zespół zdefiniowany jako suma indywidualnych umiejętności poszczególnych jego członków, nie wystarczy. Potrzeba czegoś więcej. Potrzeba otwartości dla nowych pomysłów, ambicji i odwagi. Potrzeba pracy nad ciągłym doskonaleniem. Potrzeba kultury bazującej na otwartym omawianiu tak wizji, jak i popełnianych błędów. Ale przede wszystkim, potrzeba pasji i więzi emocjonalnych.

Wystąpienia motywacyjne Włodzimierza Zientarskiego, to kompozycja niezwykłych doświadczeń świata sporów motorowych, umiejętnie przełożona na realia biznesowe:

  1. Test charakterów według Włodzimierza Zientarskiego.
  2. Wyścig, czy może jednak podróż? Włodzimierz Zientarski.
  3. Gdy liczy się wynik. Inspirujący wykład Włodzimierza Zientarskiego.

Data:
  • 17 czerwca 2019