Wykład Aleksandra Doby

Wykład Aleksandra Doby najtrafniej definiujący problem, który regularnie pojawiał się na etapie planowania kolejnych wypraw? Jest:

„Niekonwencjonalne pomysły przerażają, bo zazwyczaj czai się w nich wizja samotności. Aleksander Doba o zaletach nieschematyczności.”

Nieschematyczności, zdecydowanie uczymy się przez całe życie. Przebojowości również. Odwaga natomiast, pozwala nam realizować pomysły, w których powodzenie wierzymy. Niestety, często wierzymy sami tylko. Powyższy zatem wykład Aleksandra Doby, to zwrócenie uwagi na kwestię niezwykle ważną, lecz często lekceważoną – mowa tu o umiejętności przekonywania innych, do swoich pomysłów.

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego, nigdy nie uda nam się całkowicie wyeliminować ryzyka, nasza wiedza nigdy nie będzie absolutna. Nie jednak problemem, a urokiem nowych pomysłów jest to, że tak naprawdę nie wiemy… czego jeszcze nie wiemy. To pozwala odkrywać, czego z kolei konsekwencją jest osiąganie celów, które z pozoru wydawały się nie do osiągnięcia.

Każdy motywacyjny wykład Aleksandra Doby pozostawia przestrzeń do refleksji. Każdy inspirujące wystąpienie Aleksandra Doby cechuje otwartość na doświadczenia płynące z otaczającej nas rzeczywistości. Każda poruszająca prelekcja Aleksandra Doby to odkrywanie… Nowych możliwości. Nowych pomysłów. Nowych punktów widzenia.

Poniżej proponowane tytuły wykładów Aleksandra Doby:

  1. Się płynie. Wystąpienie motywacyjne Aleksandra Doby.
  2. Inny wymiar pierwszeństwa. Wystąpienie motywacyjne Aleksandra Doby.
  3. Niekonwencjonalne pomysły prze­rażają, bo zazwyczaj czai się w nich wiz­ja samotności. Aleksander Doba o zaletach nieschematyczności.
Data:
  • 14 sierpnia 2019