Webinary na żywo

Webinary na żywo? Wiosną ubiegłego roku, prognozowaliśmy, że to właśnie webinary na żywo staną się niebawem najpopularniejszym wariantem naszej usługi szkoleniowo-wykładowej. Już latem, nasze webinary na żywo transmitowaliśmy z profesjonalnego studia. Jesienią natomiast, webinary na żywo projektowaliśmy już w formie cyklicznych szkoleń online. Z początkiem zimy, nasze webinary na żywo lokowaliśmy na wirtualnej platformie konferencyjnej. Minął rok. Przez cały ten okres, wraz z naszymi prelegentami i mówcami motywacyjnymi, ciężką pracą udowadnialiśmy, że dedykowane edukacji biznesowej webinary na żywo, mogą gwarantować najwyższą efektywność. Mimo iż był to dla nas okres wielu zmian – organizacyjnych / logistycznych / technicznych, każdy kolejny miesiąc obrazował nam w jakim tempie posuwamy się do przodu. Stres, zmęczenie i niepewność – paradoksalnie, wszystkie te uczucia nam sprzymierzały. Pracowitość, konsekwencja i wytrwałość – bez nich nie bylibyśmy w stanie skutecznie realizować nakreślonego planu. Wszystko to stopniowo dodawało nam wiary, że wiosną 2021 roku będziemy silniejsi. I jako agencja mówców. I jako firma szkoleniowa.

Webinary na żywo, wszystkim nam towarzyszyć będą przez kolejne miesiące. Nadal będziemy gromadzić się wspólnie w wirtualnych salach szkoleniowych. Niezmiennie też, to Ty jako nasz Klient, będziesz w centrum naszego szkoleniowego biznesu.

Webinary na żywo prowadzą wszyscy nasi eksperci, specjaliści, trenerzy i mówcy motywacyjni. Webinary na żywo, to w zasadzie cała nasza regularna oferta szkoleniowa, przeniesiona do świata nauki zdalnej – nie warto więc zawieszać w czasie swoich planów rozwojowych, a aktywności szkoleniowej przekładać na bliżej nieokreślone jutro. Oczywistym jest fakt, że najlepsi chcą nadążać za trendami, chcą uniknąć poczucia straconego czasu, chcą… pozostać najlepszymi!

Data:
  • 20 maja 2021