Niby bardzo daleko… a jednak na wyciągnięcie ręki!

Niezależnie od tego kim jesteś, czym na co dzień się zajmujesz i co Cię inspiruje, trzymamy kciuki za Twój sukces. Mimo, iż - jako agencja mówców - poznaliśmy setki pomysłów na sukces, nadal nie mamy dla Ciebie patentu na zwycięstwo. Nie mamy magicznej mocy, nie wskażemy Ci tajemniczej drogi na skróty, możemy jednak być dla Ciebie źródłem wskazówek i niezwykle cennym - motywacyjnym wsparciem.

Czy wizja pesymistycznego zakończenia realizacji Twojego projektu, spowodowała kiedykolwiek, że nie odważyłeś się zacząć? Czy w swojej historii znajdujesz momenty, w których odpuściłeś w połowie drogi? Czy stres uniemożliwił Ci prezentację pełni swoich możliwości w ważnym momencie? Czy zdarzyło Ci się przerwać realizację pomysłu pod wpływem nierzeczowych opinii głoszonych przez otoczenie malkontentów? A może wtedy… byłeś już o krok od upragnionej radości z sukcesu?

Przegląd Sportowy właśnie podał nazwiska dwudziestki sportowców nominowanych do nagrody SPORTOWIEC 100-LECIA. Wśród nich jest nasza mówczyni motywacyjna, trzykrotna medalistka olimpijska – Otylia Jędrzejczak! Mając wsparcie motywacyjne najlepszych i najbardziej utytułowanych polskich sportowców, możesz znacząco zwiększyć swoje szanse na sukces. Szkolenie motywacyjne Otylii Jędrzejczak wzmocni Twoją samoakceptację i doda Ci pewności siebie. Prezentacja motywacyjna Otylii Jędrzejczak zilustruje Ci jak ważne są: konsekwencja, cierpliwość i siła charakteru. Power speech Otylii Jędrzejczak pomoże Ci pozbyć się paraliżującego stresu. Inspirujące wystąpienie Otylii Jędrzejczak wytyczy dla Ciebie drogę, która pozwoli Ci uwolnić swój potencjał. Spotkanie z Otylią Jędrzejczak pozwoli Ci stać się naprawdę odważnym!

Pozwól sobie… uwierzyć w siebie! Wystąpienia dla firm i zespołów, motywujące przemówienia i szkolenia managerskie prowadzone przez Otylię Jędrzejczak – stacjonarnie i w formie webinariów online. Inspirujące wystąpienia w języku polskim i wykłady motywacyjne w języku angielskim:

  1. By żmudna powtarzalność, nie była… żmudną powtarzalnością. Otylia Jędrzejczak.
  2. Talent do… wytrwałości. Otylia Jędrzejczak.
  3. Jakiegokolwiek kierunku nie obierzesz, tam zaprowadzi Cię Twoja droga. Otylia Jędrzejczak.
Data:
  • 12 maja 2021