Charytatywny team building – szkolenia z refleksją

Charytatywny team building, to integracyjne szkolenia – budowanie zespołu i współpraca w grupie, które stworzyliśmy łącząc doświadczenie fundraisingowe Piotra Pogona, z naszym szkoleniowym know-how. Piotr Pogon, to dla nas absolutny autorytet. Do tej pory, w ramach swoich własnych działań fundraisingowych zebrał prawie 30 milionów złotych dla innych, mimo iż od prawie 40 lat sam walczy z nieuleczalną chorobą nowotworową…

Charytatywny team building, realizowany w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu, w niezwykle naturalnej drodze pozwala budować integrację wewnętrzną wśród wszystkich członków zespołu. W naszej zgodnej opinii, charytatywny team building jest nieoczywistym źródłem zaangażowania pracowników, którzy łącząc się wokół pracy dla szczytnego celu, mają poczucie że wspólnie tworzą coś wielkiego. Zespół koncentruje swoją energię na chęci zrobienia czegoś dla innych, w efekcie czego otrzymujemy „efekt win-win”. Potrzebujący, którym pomagamy w ramach realizacji charytatywnego team buildingu, otrzymują niezbędne wsparcie. Natomiast uczestnicy - mając świadomość pracy w szczytnym celu - umacniają łączące ich więzi zawodowe.

Charytatywny team building który realizujemy, nie jest w jakikolwiek sposób powiązany z wsparciem materialnym – pieniężnym. Chcąc wśród uczestników rozwijać - opartą na lojalności i zaufaniu - współpracę zespołową, skupiamy się za to na pomocy bezpośredniej. Hospicjum, sierociniec, dom opieki, szpital, schronisko… Angażując się w bezpośrednią, rzeczową i fizyczną pomoc słabszym, biedniejszym, potrzebującym, nieuleczalnie chorym, łączymy uczestników w szlachetnej idei – tworząc wyjątkowy, charytatywny team building. Charytatywny team building który komponujemy z Piotrem Pogonem, to wyjątkowe szkolenia interpersonalne i emocjonalne lekcje człowieczeństwa w jednym.

Realizacja siebie poprzez gospodarną pracę dla innych? Dziś, w pandemicznych okolicznościach, inicjatywy i gesty pomocowe, są wyjątkowo cenne. Charytatywny team building, to szkolenia miękkie kształtujące życzliwą postawę, rozwijające empatię i ukazujące prawdziwą ludzką wspaniałość!

Bieżąca sytuacja epidemiczna w Polsce, pozwala z nieco większym optymizmem planować wyjazdy i szkolenia integracyjne na najbliższe tygodnie. Znoszone obostrzenia, sprawiają że ograniczenia w gromadzeniu się, obecnie są dla nas coraz mniej odczuwalne. Jeśli więc Ty również zatęskniłeś już za energią grupy i zmęczeniem po team-buildingowych zmaganiach, warto abyś rozważył udział w naszych szkoleniach integracyjnych, realizowanych w formie charytatywnego team-buildingu. Scenariusze charytatywnego team buildingu konstruowanego w formie szkoleń dla managerów, kadry kierowniczej, liderów i pracowników niższych szczebli, sytuujemy zarówno w okolicy siedziby Twojej codziennej pracy - dla społeczności lokalnej, jak i podczas integracyjnych eventów wyjazdowych – opracowując plan wsparcia regionalnych instytucji/obiektów. Więcej na temat szkoleń i wykładów motywacyjnych prowadzonych przez Piotra Pogona możesz przeczytać TUTAJ. O szczegóły natomiast charytatywnego team buildingu, możesz zapytać TUTAJ.

Data:
  • 28 maja 2021