Tokyo 2020

Poważny wypadek na torze żużlowym, w 2006 roku posadził go na wózku. W ciągu kilku sekund, zupełnie stracił władzę w nogach. Nie odsunął się jednak od profesjonalnego sportu. Do dziś nawet jest przekonany, że sport wręcz… go uratował. Sport okazał się nadzieją. Rafał Wilk.

Determinacja, to słowo kluczowe na początku. Na swoim handbike’u, Rafał Wilk każdego roku przejeżdża ponad 15 tysięcy kilometrów. Każdego dnia, kilka godzin poświęca na trening. Mimo, iż zdobył już cztery medale letnich igrzysk paraolimpijskich, sukcesywnie wyznacza sobie nowe cele. Ten na dziś najważniejszy, to projekt Igrzyska Paraolimpijskie „Tokyo 2020”.

Pierwszy dzień wiosny, to idealny moment, by konkretyzować nieco, tegoroczne, firmowe plany eventowe. Nasz pomysł na tę okoliczność? Udział w przygotowaniach Rafała Wilka do przyszłorocznych Igrzysk - wystąpienie motywacyjne, połączone z wyprawą rowerową!

Czy - podobnie jak Rafał Wilk - też zawsze chcesz więcej? Wykorzystaj energię Rafała Wilka i przekonaj swoich pracowników, że zaakceptowanie trudności da im… więcej łatwości.

Zestawiamy dla Was inspirujące wykłady motywacyjne Rafała Wilka ze wspólnym treningiem rowerowym!

  1. Rafała Wilka trudna droga do sukcesu. Trening motywacyjno-mobilizująco-inspirujący.
  2. Niepowodzenie czyli… wiatr w żagle. Rafał Wilk o hartowaniu osobowości w konfrontacji z przeciwnościami losu.
  3. Po opanowaniu sytuacji panuj nad sobą. Rafała Wilka remedium na stres i zachowanie dystansu do zaistniałych okoliczności.
Data:
  • 21 marca 2019