Wywiad motywacyjny

O tym, iż spotkania z naszymi mówcami motywacyjnymi, to nie tylko power speech, wykłady motywacyjne, szkolenia interpersonalne i inspirujące wystąpienia, mogli przekonać się wszyscy uczestnicy X Gali Mistrzów Sportu Powiatu Radomskiego. Wywiad, to forma spotkania motywacyjnego, którą rekomendujemy dla wszystkich paneli – z różnych powodów - ograniczonych czasem trwania. Taki wywiad może być niesamowicie energetyczny. Może napędzać. Może wzmacniać poczucie wiary w siebie. Może mieć wpływ na budowę relacji interpersonalnych. Może wspierać w realizacji kolejnych osiągnięć.

Wszystkim tegorocznym laureatom, raz jeszcze serdecznie gratulujemy. Moment wręczania nagród, to czas w którym celebrujemy dotychczasowe sukcesy i podkreślamy pozytywne strony naszego codziennego życia. Każde cykliczne podsumowanie, to chwila niezwykle ważna. To czas ustalania kolejnych celów, ale też idealna okazja, by… skorygować zauważone błędy. To właśnie wzajemne oddziaływanie na siebie sukcesu i porażki, często jest czynnikiem decydującym o rzeczywistej satysfakcji z podejmowanych działań.

W trakcie swojej – zazwyczaj bardzo długiej - drogi do sukcesu, niewątpliwie warto mieć swojego idola. Ulubieńca, kształtującego nasze poglądy. Mentora, którego chcemy naśladować. Kogoś naprawdę wybitnego, kto swoim podejściem do życia, w tych najtrudniejszych momentach wzbudza w nas dodatkową motywację.

Data:
  • 11 marca 2019