W poszukiwaniu…

W poszukiwaniu towarzystwa osób, które inspirują, które wspierają, które uczą i które przede wszystkim motywują. To najczęściej powtarzana odpowiedź na pytanie - dlaczego ‘Wiosna Przedsiębiorców’? Konferencję, swoim inspirującym wystąpieniem, podsumowywał nasz mówca motywacyjny - Mariusz Kędzierski.

Wszyscy na co dzień borykamy się z problemami. Zmienia się tylko ich skala. Wszyscy miewamy w życiu gorsze momenty. Zmienia się tylko ilość towarzyszących nam negatywnych emocji. Niepowodzenia, pozwalają nam z powrotem odnaleźć się w otaczającej nas rzeczywistości. Podczas swojego wykładu motywacyjnego, Mariusz Kędzierski mówił wiele o chwilach najtrudniejszych. Ostatni wykład dnia, bez wątpienia skłonił do refleksji wszystkich uczestników konferencji.

Nie potrafiąc nakreślić szczegółowego planu działania, nie mogąc zdecydować się gdzie kierunkować kolejny krok, nie będąc w stanie zdefiniować swojej indywidualnej drogi do sukcesu, pomocna może okazać się… pasja. To pasja właśnie, może pomóc nam nieco zdystansować się od pozornego chaosu, który – mamy wrażenie – nas otacza. Pozytywne doświadczenia emocjonalne, bezsprzecznie wnoszą do naszego życia radość i dodają energii. Czy rzeczywiście zatem, pasja może napędzać na tyle, by generować nowe sposoby osiągania wytyczanych celów? Kończąc swoje wystąpienie motywacyjne, na tak sformułowane pytanie, Mariusz Kędzierski udziela bardzo jednoznacznej odpowiedzi…

Data:
  • 2 kwietnia 2019