Szkolenie motywacyjne dla małego zespołu

Od początku istnienia naszej firmy, Klient reprezentujący biznes definiowany zwyczajowo jako „mały/średni”, był u nas traktowany na równi z Klientem korporacyjnym. Podczas, gdy inni koncentrowali się tylko na realizacji szkoleń motywacyjnych dla dużych grup, my konsekwentnie przez wiele lat – nieco wbrew wszystkim – organizowaliśmy szkolenia motywacyjne także dla najmniejszych, często nawet kilkuosobowych zespołów. Nie zamknęliśmy się na organizację tylko największych i najbardziej prestiżowych szkoleń motywacyjnych, mimo że logika niejednokrotnie to nam podpowiadała. Efekt tej strategii, dziś bez wątpienia jest naszym atrybutem. Pandemia Covid sprawiła, że to wczoraj najbardziej regularne szkolenie motywacyjne, dziś nieco zmieniło swoją formę. Trendem, którego w zasadzie od wybuchu pandemii się spodziewaliśmy, jest zmniejszenie liczebności osób w poszczególnych grupach szkoleniowych. Mamy na myśli oczywiście szkolenia motywacyjne realizowane w formie stacjonarnych spotkań. Szkoleniom motywacyjnym online, poświęciliśmy już wcześniej odrębny artykuł na naszym blogu.

Szkolenia motywacyjne konstruowane dla małych zespołów, nauczyły nas przede wszystkim pracy na mniejszych budżetach. Ta umiejętność, ale i schematy procesowe, które udało nam się przez te wszystkie lata wypracować, dziś ułatwiają nam nieco negocjacje przedsprzedażowe. Forma, treść, przekaz motywacyjny, budżet – to wszystko znacząco różni się w zależności od ilości uczestników planowanego szkolenia motywacyjnego. A, że dziś wszyscy preferujemy szkolenia motywacyjne realizowane w mniejszym gronie, w bardziej kameralnej atmosferze, oparte na bardziej sprofilowanych przykładach budowania motywacji, to dla nas kolejny dowód, że kierunek, który jako agencja mówców motywacyjnych obraliśmy, był kierunkiem słusznym. Nie byliśmy oczywiście przekonani o własnej nieomylności, cieszymy się jednak, że nasza długoterminowa wytrwałość przy realizacji tych najmniejszych projektów, dziś przydaje się podczas organizacji kolejnych szkoleń motywacyjnych dla Ciebie.

Nasze wieloletnie doświadczenie, jest gwarantem wymiernych korzyści. Jesteśmy zatem przekonani, że szukając szkolenia motywacyjnego dla małego zespołu, nie mogłeś trafić lepiej. Wierzymy w Twój cel!

Data:
  • 5 października 2020