Rywalizacja

Podkarpacie. Weekend 18-20 września. Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym osób niepełnosprawnych.

  • Dzień pierwszy - start wspólny. Mistrzem Polski 2020 zostaje Rafał Wilk.
  • Dzień drugi - jazda indywidualna. Mistrzem Polski 2020 zostaje Rafał Wilk.

Wielkie gratulacje. Wielki szacunek. Dla Wielkiej postaci.

Rafał Wilk, wielokrotny medalista igrzysk paraolimpijskich, kilkunastokrotny Mistrz Polski. Mimo wielu swoich codziennych trudności, człowiek niesłychanie optymistyczny, ale i pełen pokory jednocześnie. I tak od wielu, wielu lat. Niezmiennie.

O szeroko rozumianej rywalizacji, Rafał Wilk wie bardzo wiele. I wokół tejże rywalizacji, Rafał Wilk buduje zakres merytoryczny swoich wykładów motywacyjnych. Sport, biznes, oba te światy nieustannie ewoluują. Trwająca pandemia, z jednej strony utrudnia, ale z drugiej jeszcze bardziej motywuje do wyszukiwania nieschematycznych rozwiązań. W przypadku sportu - treningowych. W przypadku biznesu - optymalizacyjnych. Rywalizacja nie skończyła się nagle w dniu wybuchu pandemii. Co więcej, nigdy wcześniej przygotowanie siebie / swojego biznesu na wiele różnych scenariuszy i ewentualności, nie było tak istotne. Czy więc to odpowiedni moment by próbować budować swoją przewagę? Czy doświadczenia bogatej kariery sportowej, da się przełożyć na karierę zawodową w proporcji jeden do jednego? Jak na swojej własnej drodze do sukcesu, pokonywać kolejne bariery? Gdzie szukać motywacji, by nie poddawać się w trudnych chwilach zwątpienia? Naszymi najgroźniejszymi rywalami, często nie są przeciwnicy, przedstawiciele konkurencji, ale… my sami. To my, ucząc się, wyszukujemy nowe dla nas rozwiązania i kształtujemy nasz własny charakter na kolejne lata. To nasze codzienne nawyki budują w nas pewność siebie. To my adaptujemy siebie do bycia zwycięzcami!

Mimo wymagających planów treningowych, będących częścią przygotowań do – przełożonych z powodu pandemii Covid – przyszłorocznych Igrzysk Paraolimpijskich Tokio 2021, Rafał Wilk znajduje czas, by dzielić się swoją historią. Historią walki z barierami, ograniczeniami i… samym sobą. Każdy power speech Rafała, motywuje, uczy, rozwija. Rafał podkreśla, że również jego.

Jak skonstruowana jest tematyka inspirujących wykładów Rafała Wilka? Czy Rafał Wilk może wziąć udział w Twoim szkoleniu integracyjnym? Jak wygląda motywacyjne spotkanie z Rafałem Wilkiem? Kliknij tutaj po więcej szczegółowych informacji.

Data:
  • 13 października 2020