Nominacja

Nasz fantastyczny mówca motywacyjny, niepełnosprawny rysownik Mariusz Kędzierski, z kolejną nominacją do międzynarodowego konkursu ‘GLOBAL ART AWARDS - SHANGHAI 2020’!

Ostatnie dni września, przyniosły nam naprawdę świetne wiadomości. Global Art Awards to niezwykle prestiżowy konkurs, skupiający najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych artystów z całego świata, Zwycięzcą edycji 2018, która odbywała się w Dubaju, został… Mariusz Kędzierski. Tegoroczna uroczysta gala finałowa odbędzie się w Szanghaju w dniu 21.11.2020, a Mariusz ma ogromną szansę, by odnieść kolejny spektakularny sukces w swoim życiu. W życiu niezwykłym, sfokusowanym w dużej mierze na dwóch aspektach – rysowaniu i pomaganiu. Prowadząc wykłady motywacyjne, prelekcje power speech i inspirujące wystąpienia, Mariusz Kędzierski zazwyczaj wspiera innych. Dziś my wspieramy Mariusza Kędzierskiego - oddając na niego głos w plebiscycie Global Art Awards:

- Przejdź do strony plebiscytu

„Próbując nieustannie przełamywać swoje wewnętrzne bariery i ograniczenia, niebawem dostrzeżesz swój ukryty potencjał.” Mariusz Kędzierski.

Data:
  • 29 września 2020