Szkolenia z zarządzania

Od kiedy organizujemy szkolenia z zarządzania?

Pierwsze szkolenia z zarządzania, organizowaliśmy na przełomie lat 2010/2011. Już wtedy były to projekty bardzo nietypowe – ponieważ tworzyliśmy je w oparciu o współpracę z gwiazdami świata sportu, kultury i mediów. Kierując się odwagą, szukaliśmy oryginalnych inspiracji do rozwoju. Ta - na swój sposób pionierska - droga, sprawiła, że dziś, nasze szkolenia z zarządzania prowadzą wyjątkowi eksperci – Jerzy Engel, Czesław Lang, Jurek Owsiak, Otylia Jędrzejczak, Karol Okrasa, a także wielu innych cenionych wykładowców. Tym samym, nasze szkolenia z zarządzania zyskały opinię nie tylko bardzo prestiżowych, ale również merytorycznie niepowtarzalnych. Chwalimy się ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie szeroko rozumianej edukacji biznesowej. Szkolenia z zarządzania realizowaliśmy dla wielu największych marek – między innymi dla kadr managerskich firm MAN, Samsung, Microsoft, Gaspol, Schneider Electric, Carlsberg…

Szkolenia z zarządzania - jak budujemy?

Każdego roku, budujemy nowe szkolenia z zarządzania. Inspiracją są dla nas nie tylko goście specjalni, którzy w charakterze prelegentów dołączają regularnie do naszej agencji mówców, ale także… trudności. Przekonujemy zgodnie, że właśnie stawianie czoła trudnościom, jest pierwszym, ale też jednocześnie najważniejszym krokiem w stronę radości ze zwycięstw! Od początku istnienia naszej agencji mówców, braliśmy na siebie odpowiedzialność za wspólne pokonywanie przeciwności – razem z Klientami dla których realizowaliśmy szyte na miarę szkolenia z zarządzania. Zaadaptowaliśmy się doskonale do roli doradczej, starając się nie tracić optymizmu, nawet mierząc się z najbardziej „wyszukanymi” problemami kreślonymi przez kolejnych Klientów. To próby rozwiązywania trudności naszych Klientów, są dla nas sposobnością do rozpoznawania przeszkód, które towarzyszą biznesowi w drodze do sukcesów. To bezcenne doświadczenia, które pozwalają nam łączyć szkolenia z zarządzania z know-how naszych prelegentów i mówców motywacyjnych.

Powtarzamy zawsze, że szkolenia z zarządzania które projektujemy, to z jednej strony spokój, z drugiej strony euforia. Mix to wprawdzie nie do końca typowy, ale nietypowe jest też DNA naszej agencji mówców, i nietypowe są także szkolenia z zarządzania, które z nieustającą pasją realizujemy.

Data:
  • 12 lipca 2022