Szkolenia miękkie

Tuż obok projektu szkolenia sport-biznes, w naszym koszyku usług edukacyjnych, pozycjonujemy szkolenia miękkie. Konstruując szkolenia miękkie, podejmujemy wszelkie wysiłki by możliwie najbardziej precyzyjnie zrozumieć specyfikę współdziałania grupy uczestników. Niezwykle ważne z naszego punktu widzenia, jest uchwycenie trudności z perspektywy uczestników – wszystkie szkolenia miękkie muszą być realną odpowiedzią na potrzeby grupy. Tylko gdy uda się właściwie zdefiniować główny cel i sens spotkania, szkolenia miękkie będą wystarczająco efektywne. Uważny dialog i cierpliwe wsłuchiwanie się w Twoje oczekiwania, sprawiają że nasze szkolenia miękkie zyskują charakter wysoce interaktywnych, co w naszej opinii jest jednym z decydujących o skuteczności szkolenia, działań.

Do naszego zespołu prelegentów, regularnie dołączają nowi mówcy motywacyjni, mówczynie motywacyjne, eksperci i ekspertki. Do naszych stałych szkoleń rozwoju osobistego, sukcesywnie dodajemy kolejne szkolenia miękkie. Kierując nasze szkolenia miękkie do osób ambitnych, odpowiedzialnych, żądnych wiedzy, chcących ciągle się doskonalić i nabywać nowe umiejętności, wiemy, że nasze szkolenia miękkie muszą nadążać za nowymi trendami, ale także być stałym synonimem specjalistycznej wiedzy.

Rozbudowując zatem naszą ofertę realizacji szkoleń miękkich, z przyjemnością przedstawiamy nową wykładowczynię! Katarzyna Selwant! Psycholog olimpijska! Ekspert telewizyjna! Trzykrotna Mistrzyni Polski w curlingu! Autorka książek szkoleniowych – „Trening Wygrywania”, „Siłownia Umysłu”, „Zejdź z Kanapy”!

Sukces nie jest wynikiem zbiegu nawet najbardziej korzystnych okoliczności. Sukces to składowa rozwoju, doświadczenia i praktyki. Szkolenia miękkie Katarzyny Selwant, to zatem nastawienie na cenną praktykę i aktywny rozwój:

  1. Które miejsce jest dla nas lepsze, pierwsze czy drugie? Katarzyna Selwant.
  2. Jest jeden wyraz, który mówi wszystko. Wyraz twarzy. Jak pokazać ciałem sukces – Katarzyna Selwant.
  3. Weź umysł… w swoje ręce. Katarzyna Selwant.
Data:
  • 30 czerwca 2022