Światowy dzień marzyciela

Otaczając się ludźmi, którzy nieustannie ciągną nas w górę, staramy się budować fundamenty pod lepsze – wymarzone jutro.

Nie każdy wprawdzie rodzi się po to, by w życiu robić rzeczy definiowane jako niewyobrażalne, ale każdy może spełniać marzenia! Dziś wspieramy próbę pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największa liczba osób, która przepłynie jedną 25-metrową długość basenu w 24-godzinnej sztafecie.” To - organizowany w ramach Światowego Dnia Marzyciela – charytatywny event, któremu towarzyszyć będzie konferencja „Na styku Biznesu i Sportu”. Gościem specjalnym konferencji, będzie Sylwia Gruchała, która poprowadzi wykład motywacyjny „Zanim będzie lepiej - w oczekiwaniu na spektakularne efekty.”

Całe wydarzenie odbędzie się 8 września w łódzkiej Zatoce Sportu. Udział w części konferencyjnej jest zupełnie bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w linku poniżej:

Przejdź do strony..

Po raz kolejny jesteśmy tam, gdzie walka o siłę do ciągłego rozwoju i przekraczania własnych ograniczeń, wymaga naszego wsparcia. Tak w imieniu swoim, jak i Sylwii Gruchały, zapraszamy na wyjątkowy wykład motywacyjny!

Data:
  • 3 września 2018