Otwarty wykład motywacyjny - zaproszenie

Jeśli nie wiesz co masz zrobić jutro… najprawdopodobniej nie zrobisz niczego. Ryzyko kompletnej zmiany swoich przyzwyczajeń życiowych, na rzecz zrobienia czegoś, czego zawsze chcieliśmy spróbować, bez wątpienia warte jest podjęcia próby!

14 września zapraszamy więc na wykład motywacyjny Artura Partyki. Spotkanie odbędzie się w Puławach i będzie miało otwartą formułę, dzięki czemu wszyscy zainteresowani – oczywiście zupełnie bezpłatnie - będą mogli wziąć w nim udział. Wykład motywacyjny Artura, będzie częścią III Puławskiego Forum Profilaktycznego.

15 września natomiast, zapraszamy do udziału w III Puławskim Biegu Trzeźwościowym. W swoim wcześniejszym wykładzie motywacyjnym, Artur Partyka wspomni jak istotna jest dobrze zbilansowana dieta, odpoczynek, odpowiednia dawka snu i aktywność fizyczna przede wszystkim. Arcyważny jest pierwszy krok - nowych wyzwań nie należy się obawiać, o czym Artur przekonywał będzie na bazie doświadczeń swojej profesjonalnej kariery sportowej.
III Puławski Bieg Trzeźwościowy - zapisy

Zapraszamy więc na oba wydarzenia w Puławach. 14 września wykład motywacyjny. 15 września bieg na dystansie 10 kilometrów.

Data:
  • 13 sierpnia 2018