Galeria sław

Droga do osiągnięcia sukcesu zazwyczaj jest totalnie nieprzewidywalna. Historia sportowej kariery Artura Partyki potwierdza jednak, że zwycięstwo warte jest włożonego w nie trudu i wysiłku. Każde zwycięstwo. Nawet te najmniejsze.

Słuchając - pełnej zaangażowania, walki, dyscypliny i zupełnie przeciwstawnych emocji - historii Artura, możesz czerpać z niej i siłę i zapał i energię. Możesz wzmacniać swoją determinację do realizacji wyznaczonego planu, wykorzystując w swoim codziennym życiu doświadczenia, które Arturowi pozwoliły zdobyć dwa medale olimpijskie. Im bardziej Twoją motywacją będziesz w stanie świadomie zarządzać, tym bardziej spektakularnych efektów będziesz mógł oczekiwać. Nasze wykłady motywacyjne i szkolenia integracyjne prowadzone przez znanych sportowców to zdecydowanie nieschematyczna możliwość rozwoju. Rozwoju, który dla nas celem jest już samym w sobie. Czy tu Twoje zdanie jest podobne?

Warto zatem w życiu cieszyć się każdą - nawet najmniejszą - wygraną. Na zdjęciu Artur Partyka, obok swojej - odsłoniętej niedawno – tablicy, w Galerii Sław Łódzkiego Sportu!

Data:
  • 4 października 2018