Spotkanie z Otylią Jędrzejczak

Ubiegłotygodniowe spotkanie z Otylią Jędrzejczak, zakończyło realizowany przez nas w marcu cykl wykładów specjalnych dedykowanych w tym przypadku przedstawicielom branży deweloperskiej.

Każdorazowe spotkanie z Otylią Jędrzejczak, projektowaliśmy jako mix elementów motywacyjnego wykładu power speech, zindywidualizowanego coachingu i szkolenia interpersonalnego z zakresu efektywności osobistej. Uczestnicy każdego spotkania z Otylią Jędrzejczak aktywnie uczestniczyli i w części szkoleniowej i w podsumowującej sesji Q&A, dzięki czemu każde spotkanie z Otylią Jędrzejczak zyskiwało interaktywną formę – co było w tym przypadku ważną składową koncepcji realizowanych wydarzeń.

„Chcę to za mało by osiągnąć sukces!” – to słowa, które bardzo mocno wybrzmiewały w trakcie rozpoczęcia każdego spotkania z Otylią Jędrzejczak. Intuicyjnie upraszczając refleksje sportowego życia, Otylia Jędrzejczak bardzo drobiazgowo relacjonowała swoją drogę do złotego medalu olimpijskiego – kreśląc jednocześnie własną receptę na sukces. Tak merytorycznie sprofilowane spotkania z Otylią Jędrzejczak, były nie tylko inspirującymi wystąpieniami z motywacyjnym przesłaniem, ale również odkrywaniem „przestrzeni ciszy”. w której Otylia Jędrzejczak odnalazła osobistą drogę do szczęścia.

Spotkanie z Otylią Jędrzejczak, to w naszej ofercie rozmaite formy edukacji – speech motywacyjny, szkolenie miękkie, motywujące przemówienie…

Spotkania z Otylią Jędrzejczak organizujemy w wersji polskojęzycznej, ale także jako projekty prowadzone w języku angielskim.

Spotkania z Otylią Jędrzejczak konstruujemy w oparciu o Twoje merytoryczne wytyczne, lub w oparciu o nasze gotowe propozycje szkoleniowo-wykładowe:

  1. By żmudna powtarzalność, nie była… żmudną powtarzalnością. Otylia Jędrzejczak.
  2. Talent do… wytrwałości. Otylia Jędrzejczak.
  3. Jakiegokolwiek kierunku nie obierzesz, tam zaprowadzi Cię Twoja droga. Otylia Jędrzejczak.
Data:
  • 6 kwietnia 2022