Dzień dobry

Dzień Dobry wiośnie, mówimy w towarzystwie naszej znakomitej mówczyni motywacyjnej - Iwony Guzowskiej. Pierwsze dni wiosny, to idealny moment by w sobie szukać nowej energii, a obok siebie osób które pomogą nam sięgać po rzeczy z pozoru niemożliwe. Czy i dlaczego taką osobą może być Iwona Guzowska? Odpowiedź znajdziesz w krótkiej relacji video z wczorajszej wizyty Iwony Guzowskiej w programie Dzień Dobry TVN:

Woman Power Camp i Family Power Camp, to kilkudniowe obozy, na które składają się: treningi mentalne, warsztaty motywacyjne, szkolenia survivalowe z zakresu bezpieczeństwa i ratownictwa, ale także wymagające lecz zarazem inspirujące spotkania z doświadczonymi dowódcami wojskowymi. Co wyróżnia te obozy? Na pewno fakt, że zajęcia szkoleniowe odbywają się tu nie tylko w ciągu dnia, lecz także w nocy. Tegoroczne terminy to:

Realizujemy także autorskie - dedykowane odbiorcom biznesowym - wykłady i szkolenia motywacyjne, z programem w całości projektowanym pod kątem charakteru i oczekiwań grupy, oraz celu/celów do osiągnięcia. Całość prowadzona oczywiście przez Iwonę Guzowską - mistrzynię świata w kickboxingu i boksie zawodowym!

I działania których w najbliższej przyszłości się podejmiemy, i te których realizacja wyda nam się niemożliwa, definiuje nasz wewnętrzny zestaw przekonań. Siłę mentalną formujemy wyciągając mądre wnioski z życiowych doświadczeń. Dziś tę psychiczną moc możesz budować w asyście prawdziwej wojowniczki! Czy będzie to Twoja Najważniejsza Decyzja?

Data:
  • 22 marca 2022