Spotkania z Szymonem Marciniakiem

Spotkania z Szymonem Marciniakiem! Dla rozwijania wewnętrznej siły mentalnej! Dla budowania pewności siebie! Dla wzmacniania wytrwałości w działaniu! Dla wspierania inspirujących liderów! Dla doskonalenia zespołowości!

Cokolwiek chcesz zrealizować, lub marzysz by w przyszłości osiągnąć… rozpocznij to! Marzenia i cele wizualizowane i powtarzane wielokrotnie przez lata (poparte działaniem!) mają bardzo duże szanse na spełnienie/realizację. Power speech Szymona Marciniaka nie tylko tę tezę udowadnia, ale także motywuje do konsekwencji i pokonywania napotykanych trudności. Dążąc do realizacji swoich planów, często w zbyt dużym stopniu swoją uwagę koncentrujemy na końcowym, kulminacyjnym momencie, zapominając i nie potrafiąc umiejętnie cieszyć się naszą własną drogą. Ta droga pochłania mnóstwo naszego czasu, jednocześnie stwarzając nam wiele małych okazji do radości. Każdy dzień nie może być wspaniały, jednak w każdym dniu, zazwyczaj możemy odnaleźć choć odrobinę wspaniałości. Historia Szymona Marciniaka jest przykładem że nasza codzienna droga może dać nam dużo więcej satysfakcji, jest wskazówką gdzie szukać własnej inspiracji, jest podpowiedzią jak w zgodzie ze sobą kreować własną przyszłość.

Inspirujące spotkania z Szymonem Marciniakiem to nasza najnowsza propozycja szkoleniowa! Dla Ciebie, Twojej firmy, Twojego Zespołu, a także Twoich Partnerów, Kontrahentów i Klientów. Tak krajowych jak i zagranicznych – realizujemy eventy biznesowe prowadzone w języku polskim i w języku angielskim. Spotkania z Szymonem Marciniakiem mogą mieć formę interaktywnych wykładów power speech, prelekcji biznesowych, motywujących przemówień, a także prestiżowych wystąpień o oficjalnym charakterze.

  1. Mając świadomość własnej wartości, łatwiej jest nam wspierać ludzi których mamy wokół siebie. Szymon Marciniak.
  2. Dzisiejsza presja kształtuje jutrzejsze legendy. Szymon Marciniak.
  3. Zachowuję bezstronność, mimo… iż piłka najczęściej jest po mojej stronie. Szymon Marciniak – razem bądźmy fair.
Data:
  • 21 czerwca 2023