Młodsi już nie będziemy…

Niezaprzeczalnie. Młodsi już nie będziemy. Wszyscy jednak do swojej młodości możemy wracać. Dla naszych mówców i mówczyń motywacyjnych, doskonałą ku temu okazją jest Dzień Dziecka. Każdego roku, staramy się by jako agencja mówców angażować się w - dedykowane dzieciakom - inspirujące spotkania, szkolenia integracyjne, oraz wykłady gwiazd realizowane w formie prelekcji power speech!

Interakcją naprawdę niesamowitą (i zabawną jednocześnie), może być przerywanie wypowiedzi, kończenie zdań za nas, przekazywanie nieoczywistych uwag i pośpieszanie do puenty. Dzieci mają niesamowitą energię, wyobraźnię, ale też beztroską chęć zmieniania świata. Wszyscy kiedyś tacy byliśmy, dlatego chcemy sprawić by ten wyjątkowy dzień, każdego roku był dla dzieciaków fantastycznym momentem, by nasze warsztaty motywacyjne pozwalały dzieciakom wierzyć w realizację swoich marzeń, by samopoczucie dzieciaków budowało ich wiarę w siebie! Bo ich dzisiejsza edukacja, jutro sprawi że odpowiedzialnie wkroczą w dorosłość.

Każdy kolejny etap naszego życia, zmienia nasze potrzeby. Niezmiennie jednak, od wielu lat uważamy, że apetyt na wiedzę i eksplorację nieznanego, nieustannie warto pobudzać – niezależnie od wieku. Lubimy obserwować gdy - dzięki naszemu wsparciu - dzieci uczą się nowych umiejętności, rozwijają swój wewnętrzy potencjał, a także udowadniają że niechęć do nowego jest atrybutem tylko świata dorosłych

Data:
  • 2 czerwca 2023