Nasz reprezentant. Nasz bohater.

Mariusz Kędzierski – nasz reprezentant w rozgrywkach PZU Amp Futbol Ekstraklasy walczy o tytuł Mistrza Polski i awans do Ligi Mistrzów European Amputee Football Federation! Pasjonująca rywalizacja, niespotykane emocje, mnóstwo endorfin. To środowisko, które cechuje niezwykła energia. To ludzie, których cechuje niezwykła moc. To liga, której gol uznany został najpiękniejszą bramką roku FIFA Puskas Award.

Kibicujemy drużynie WKS Śląsk Wrocław AMP Futbol, której Mariusz Kędzierski jest bramkarzem. Nasz znakomity mówca motywacyjny, ze swoją drużyną zawsze walczył do ostatniej minuty, wspierając swoich przyjaciół z boiska nigdy się nie poddał, nie ustępował w pełnej wyrzeczeń osobistej drodze do celu. Niestety w trakcie sobotniej rozgrzewki przed meczem z Legią Warszawa, Mariusz doznał kontuzji, która może wykluczyć go z uprawiania sportu. Wiemy jak ogromne jest zaangażowanie Mariusza Kędzierskiego w rozwój drużyny WKS Śląsk Wrocław AMP Futbol, wiemy jak ważny życiowo to dla niego projekt. Dlatego jesteśmy przekonani, że kontuzja spowoduje tylko chwilową przerwę, a po niej Mariusz Kędzierski wróci do swojej ukochanej drużyny jeszcze silniejszy. Przesyłamy wyrazy wsparcia i otuchy, wiedząc doskonale że sport niepełnosprawnych to nie tylko zwycięstwa i medale, to przede wszystkim ogromny wysiłek, nieustanna walka ze swoimi ograniczeniami, a także trud pokonywania kolejnych przeszkód fizycznych…

Mariusz urodził się bez rąk. Dziś jest szanowanym na całym świecie artystą – rysownikiem, zwycięzcą wielu międzynarodowych konkursów rysowniczych (w tym głównej nagrody prestiżowego The Global Art Awards Dubai 2018). Swoje prace prezentował w na licznych wystawach w wielu ważnych miejscach świata, ceniąc najbardziej swój wernisaż w Nowym Jorku. Realizując wystąpienia power speech Mariusza Kędzierskiego od naprawdę wielu lat, ciągle przekonujemy się jak wiele nowych rzeczy możemy się od Niego nauczyć, jak wiele ważnych spostrzeżeń jest na co dzień przez nas bagatelizowanych, ale przede wszystkim jak niestrudzenie przezwyciężać piętrzące się trudności! Wierzymy, że także tym razem te trudności uda się Mariuszowi Kędzierskiemu pokonać, a w kolejnych miesiącach będziemy wspólnie kibicować naszemu fascynującemu mówcy motywacyjnemu w walce o kolejny - tym razem sportowy - triumf!

W roku 2016 Mariusz Kędzierskie został pierwszym polskim mówcą motywacyjnym, który wystąpił w Azji – inspirując mieszkańców Tajwanu. Power speech motywacyjny Mariusza Kędzierskiego realizowaliśmy również w Paryżu – w trakcie jednego z międzynarodowych kongresów. W trakcie setek wystąpień motywacyjnych realizowanych w całej Polsce, Mariusz wspierał innych. Dziś z całych sił my wspieramy Mariusza. Naszego reprezentanta. Naszego bohatera.

Data:
  • 4 lipca 2023