Prelekcja motywacyjna na statku

Tak - jak trudno o dwa identyczne wykłady motywacyjne, tak - trudno o dwa identyczne miejsca, w których bywa nam gościć.

Wprawdzie i Mazury i Wybrzeże, to lokalizacje, w których - wraz z naszymi wykładowcami – jesteśmy bardzo często; kompletnie jednak nie spodziewaliśmy się, iż pierwsze szkolenie motywacyjne w historii naszej firmy prowadzone na statku, zorganizujemy we… Wrocławiu. W tej wyjątkowej więc scenerii, mogliśmy wspierać kolejną, silną, polską markę. Prelekcję motywacyjną poprowadził Artur Partyka. Był i energetyczny power speech i merytoryczny trening interpersonalny. Było o planowaniu, konsekwencji i wytrwałości. Z uwagi na to iż cały event miał charakter spotkania podsumowującego rok 2017, pojawiła się tematyka uporządkowywania dotychczasowych osiągnięć. Jak zawsze, nie mogło zabraknąć też panelu „fair play”.

Lubimy niezwykle te wszystkie projekty niezwykłe.

Na swój sposób fascynują nas warianty nienajwygodniejsze. Staramy się identyfikować z niesztampowymi pomysłami naszych klientów, bo taka filozofia projektowania spotkań motywacyjnych i wszelkich innych eventów, po prostu jest nam bliska. Podsumowując wspólnie z klientem imprezę, niejednokrotnie uśmiechamy się słysząc, iż udało się zorganizować coś, co jeszcze kilka miesięcy wcześniej wydawało się niemożliwe do realizacji. To często, jedna z najlepszych puent podsumowujących. To często, najcenniejsza nagroda za wysiłek włożony w przygotowanie nietypowego szkolenia integracyjnego.

Data:
  • 12 grudnia 2017