TOP 11

Niedawna premiera książki Iwony Guzowskiej, skłoniła nas do stworzenia zestawienia najfajniejszych książek naszych wykładowców. To książki bardzo się od siebie różniące. Jedne, pełne inspirujących wskazówek. Drugie, pełne ponadczasowych przemyśleń. Każda, inspirując na swój indywidualny sposób, pomaga realizować nakreślony wcześniej plan. Albo plan ten modyfikować. Albo plan ten skomplikować. Albo też, plan ten kompletnie wywrócić do góry nogami.

Kreując już więc jesienno-zimową rzeczywistość, staramy się by - odpoczywając nieco - dojrzewać do realizacji kolejnych pomysłów. Wszystkie książki pozwalające spojrzeć na świat z szerszej nieco perspektywy, nam - od zawsze - doskonale w tym pomagają. W tym zatem jesiennym poszukiwaniu czasu dla książki, prezentujemy poniższe zestawienie. Zestawienie wybranych książek naszych wykładowców. Wielkich osobowości, postaci charyzmatycznych, ludzi zdecydowanie nietuzinkowych.

By znów było choć odrobinę nieschematycznie, zamiast regularnego top 10, mamy nasze własne top 11. Alfabetycznie więc:

„Carte Blanche” - Jacek Lusiński
„Chef. Historia Michela Morana” - Paweł Loroch
„Kruchy Lód. Dziennikarze na wojnie” - Anna Wojtacha
„Miasta do góry nogami” - Joanna Lamparska
„Najważniejsza decyzja” - Iwona Guzowska
„Nikt nie rodzi się mistrzem” - Jerzy Engel
„Olimpijska medalistka” - Sylwia Gruchała
„Opowiedz swoją historię” - Jurek Owsiak
„Pomarańczowa rewolucja” - Krzysztof Skiba
„Świat Równoległy” - Tomasz Michniewicz
„Zaginione” - Magdalena Zimny-Louis

Jak widzisz, nasz zespół to nie tylko inspirujące wykłady motywacyjne, szkolenia managerskie i prelekcje biznesowe. Przede wszystkim to:

  • prawdziwe historie, prawdziwych ludzi
  • rzeczywiste sukcesy, rzeczywistych zwycięzców
  • wyjątkowe doświadczenia, wyjątkowych postaci
  • wybitne dokonania, wybitnych osobowości

Tak zatem, jak różne potrafią być książki naszych wykładowców, tak różne potrafią być ich mowy motywacyjne. Jak bardzo te doświadczenia mogą inspirować? Co da spojrzenie na codzienne zajęcia z innej perspektywy? Czy pasja zarezerwowana jest tylko dla wybranych?

Data:
  • 13 listopada 2017