Brand. To brzmi dumnie

Styczeń to w naszym kalendarzu, niezmiennie od wielu lat, czas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jurek Owsiak stworzył markę, którą Polacy pokochali bezapelacyjnie. Siłę i potencjał brandu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, najlepiej weryfikują nasze codzienne skojarzenia, myśli, emocje i odczucia. To fenomen. Bez wątpienia.

To Jurek Owsiak, wypracował własny styl, zgodnie z którym ludźmi nie zarządza, a kieruje. Jako prawdziwie nowoczesny lider, członkom swojego zespołu i rekomenduje i umożliwia, podejmowanie nowych wyzwań. Cały zespół rozwija się, dojrzewa, rośnie razem z Jurkiem i Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od lat.

Tę stworzoną od podstaw przez Jurka, własną - motywującą postawę managerską promujemy. Wprawdzie, grudzień, styczeń i luty, to z reguły czas nienajlepszy na organizację szkolenia motywacyjnego z Jurkiem Owsiakiem; jeżeli jednak chcesz sprawić by coś stało się lepsze aniżeli w tym momencie, może to czas optymalny na zaplanowanie takiego szkolenia? Szkolenia o odwadze stawiania sobie celów najambitniejszych. Szkolenia typu power speech, z refleksją, dotyczącą integralności rozwoju marki z rozwojem personalnym, w tle:

  1. Jurek Owsiak motywuje. Metody aktywizacyjne w pracy z zespołem.
  2. Jurek Owsiak - przywództwo inspirujące.
  3. Niewidzialne wsparcie w biznesie. Jurek Owsiak o docenianiu wartości współpracowników oraz zarządzaniu obiektywnym i nieurażającym.
Data:
  • 15 stycznia 2018