Power speech Czesława Langa

Power speech Czesława Langa, to moderowana sesja coachingowa, webinar, wykład motywacyjny lub inspirujące wystąpienie. Z realizacją na żywo. Online lub stacjonarnie. W siedzibie Twojej firmy, w centrum konferencyjnym, w obiekcie hotelowym, lub z dostępem bezpośrednim wprost z Twojego home office. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja pandemiczna, nie musi oznaczać rezygnacji ze spotkania z wybranym gościem specjalnym - w naszej agencji mówców, zaimplementowaliśmy rozwiązania pozwalające łatwo dostosować formę realizacji spotkania motywacyjnego do zmieniających się okoliczności; w zależności od potrzeb, przekształcając jego formę ze stacjonarnej w wirtualną, lub z wirtualnej w stacjonarną. Tak, by móc nieprzerwanie towarzyszyć Ci również wtedy, gdy pojawiają się okołocovidowe trudności, problemy i ograniczenia. Korzystając ze wsparcia motywacyjnego naszej agencji mówców, otrzymujesz gwarancję, że w power speech’u Czesława Langa (ale również każdego innego naszego mówcy motywacyjnego / eksperta), będziesz mógł uczestniczyć znajdując się w dowolnym miejscu na świecie!

Profesjonalny sport uczy, ale też przyzwyczaja do wytrwałości, systematyki i powtarzalności. Zapobiega sytuacji, w której upływający czas będzie eksponował kolejne – wynikłe z niecierpliwości – niepowodzenia. Sport zawodowy udowadnia, że złe decyzje mogą być doskonałymi lekcjami, pozwalającymi w przyszłości dokonywać bardziej trafnych wyborów. Rywalizacja zawodnicza przygotowuje do poświęceń. Środowisko profesjonalnego sportu, to więc ciągłe obcowanie z ludźmi skoncentrowanymi na celu, których atrybutami są ambicja i bardzo silny charakter. Wokół sportowców, niezwykle łatwo jest dostrzec niesamowitą motywację, która w większości przypadków jest podstawą jakichkolwiek sukcesów.

Jak bardzo to sportowe doświadczenie może przełożyć się na biznes, udowadnia przykład Tour de Pologne, który pod wodzą Czesława Langa, z mało prestiżowego wyścigu, stał się jedną z najważniejszych kolarskich imprez na świecie. Będąc Dyrektorem Generalnym wyścigu, Czesław Lang sprawił, że Tour de Pologne stał się największym cyklicznym wydarzeniem sportowym w Polsce. Wydarzeniem siedmiokrotnie nagrodzonym przez Przegląd Sportowy tytułem „Najlepszej Imprezy Sportowej Roku w Polsce”. Lata organizacji Tour de Pologne, to czas wielu sukcesów sportowych i marketingowych nie tylko jednak samej imprezy, ale także personalnie jej organizatora - Czesława Langa. Łącznie to ponad pięćdziesiąt nagród i wyróżnień biznesowych!

Poświęć czas na swój rozwój. Poznaj nasze szkolenia sport-biznes. Odkryj dla siebie historię wyjątkowej drogi do sukcesu. Korzystaj z rad, doświadczeń i otwartości polskiego wicemistrza olimpijskiego. Zainspiruj się niezwykłą charyzmą medalisty kolarskich mistrzostw świata. Zaufaj sekretom zarządzania Dyrektora Generalnego Tour de Pologne. Weź udział w motywującym wykładzie power speech Czesława Langa. Razem skupmy się na pozytywach:

  1. To co ewidentne, odwraca uwagę od tego co istotne. Szacunek dla wysiłku innych. Czesław Lang.
  2. Meta nie oznacza zwycięstwa, lecz koniec wyścigu. Czesław Lang.
  3. W czasach gdy sam pomysł przestaje mieć kluczowe znaczenie. Budowa marki Tour de Pologne – Czesław Lang.
Data:
  • 7 czerwca 2021