Szkolenia sport-biznes

Rok 2013. Trewir, Niemcy. Jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych, reprezentant grupy Lotos Rally Team, kontuzją na początku drugiego dnia imprezy, kończy swój udział w 9 rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. Samochód podczas skoku nie amortyzuje wystarczająco uderzenia o ziemię, przez co niestety uraz polskiego kierowcy okazuje się bardzo poważny w skutkach. Reprezentant Polski łamiąc kręgosłup, zostaje zmuszony do zakończenia profesjonalnej kariery kierowcy rajdowego. Dziś, wspomnienie o tym, jak ukończył ten odcinek rajdu prowadząc samochód ze złamanym kręgosłupem, nie mogąc oddychać, sterując kierownicą przy współudziale pilota… wzbudza ogromne emocje. Michał Kościuszko! Dwukrotny rajdowy wicemistrz świata!

Dziś, Michał Kościuszko nadal pozostaje blisko rajdów samochodowych, jednocześnie w swoim własnym biznesie wykorzystując doświadczenia pracy w najlepszych i największych teamach rajdowych świata.

Strategie planowania, zarządzanie czasem, współpraca w zespole, dążenie do realizacji celu, komunikacja, praca obok presji, kontrolowanie stresu, wykorzystanie rywalizacji, work-life balance… Analogii profesjonalny sport / profesjonalny biznes, jest bardzo dużo. Mnóstwo procesów możemy przenieść ze sportu do biznesu w proporcji wręcz „jeden do jednego”. Wiele zachowań i reakcji generowanych w trakcie rywalizacji sportowej, jest tożsamych z tymi, które towarzyszą nam w otoczeniu biznesowym. Gdy zatem kilka lat temu połączyliśmy siły z Michałem Kościuszko, tę niecodzienną wiedzę i to nieszablonowe know-how, zgromadziliśmy w jednym miejscu i pogrupowaliśmy pod kątem ich skutecznego zastosowania w biznesie. Wspólnie stworzyliśmy tym samym jedyne w swoim rodzaju szkolenia sport-biznes prowadzone w całości przez Michała Kościuszko.

Szkolenia sport-biznes, to kategoria szkoleń miękkich, które już wiele lat temu uczyniliśmy jedną z naszych specjalizacji. Michał Kościuszko, dołączając kilka lat temu do naszej agencji mówców, wniósł nowe wątki merytoryczne do naszej dotychczasowej oferty szkoleń miękkich, wykładów power speech, wystąpień motywacyjnych, i wszelkiego typu inspirujących spotkań prowadzonych przez znanych sportowców. Dziś Michał Kościuszko, to motywacyjne webinary, wystąpienia, wywiady i szkolenia sport-biznes, realizowane stacjonarnie, oraz w razie potrzeby 100% zdalnie:

  1. Mając plan być pierwszym… z pozycji ostatniego. Michał Kościuszko.
  2. To liczba pokonanych trudności a nie kilometrów, wskazuje nam odległość pozostałą do celu. Michał Kościuszko.
  3. Szybki, szybszy, najszybszy… dzięki zespołowi. Motywacyjny power speech Michała Kościuszko.
Data:
  • 16 czerwca 2021