Odwaga, odkrywczość, odpowiedzialność.

„Szanuj przeszłość, inspiruj przyszłość” to tytuł panelu, który jako agencja mówców mieliśmy przyjemność projektować na potrzeby Kongresu, który kilkanaście dni temu odbył się w warszawskim Hotelu DoubleTree by Hilton. Kilkuset właścicieli firm, mogło - w podniosłej atmosferze - wysłuchać ujmujących wystąpień dwóch naszych mówczyń motywacyjnych. Dwukrotnej medalistki olimpijskiej - Sylwii Gruchały, oraz polskiej korespondentki wojennej - Anny Wojtachy.

Działając w oparciu o towarzyszącą nam od zawsze nieschematyczność, tytuły wystąpień motywacyjnych Sylwii Gruchały i Anny Wojtachy - które skonstruowaliśmy na potrzeby tego konkretnego Kongresu - zestawiliśmy nieco przewrotnie. By inspirować. By skłaniać do refleksji. By wzbudzać emocje:

  • „Możemy wygrać… niekoniecznie zwyciężając.” Wykład motywacyjny Sylwii Gruchały.
  • „Możemy zwyciężyć… niekoniecznie wygrywając.” Wykład motywacyjny Anny Wojtachy.

Mimo zastosowanej intencjonalnie przez nas gry słów, puenta pierwszego i drugiego power speech’a była tu podobna - każdy z nas może być zwycięzcą dla samego siebie! Na przykładzie kontrastów, wskazaliśmy jak bardzo różna może być walka o zwycięstwo/wygraną, a na końcu i tak zawsze najważniejszy jest człowiek. Wszelkie niepowodzenia których doświadczyliśmy, wszelkie zaskoczenia które wywoływały tak wiele stresu, wszelkie trudności które udało nam się pokonać - to prawdziwa siła naszej dalszej motywacji. „Szanuj przeszłość, inspiruj przyszłość”.

Wykład motywacyjny Anny Wojtachy

Wykład motywacyjny Sylwii Gruchały

Data:
  • 4 marca 2020