Przejmująca książka. Inspirujący wykład. Wyrazista postać.

„Ćpuny Wojny” to najnowsza - wydana przed kilkoma dniami - książka reporterska naszej mówczyni motywacyjnej - Anny Wojtachy. W dużym skrócie, książka - podobnie zresztą jak każde szkolenie motywacyjne Anny Wojtachy - jest historią o tygodniach, dniach i momentach, w których rzeczy zwykłe…stają się niezwykłymi. To relacja na zawsze już zmieniająca nasze codzienne postrzeganie świata.

Tak w książce jak i swoich wykładach typu power speech, Anna Wojtacha zestawia doświadczenia z regionów dotkniętych wojną i wszystkimi jej okrucieństwami, ze światem… idealnym. To niezwykle emocjonalne, pełne prawdy, szczerości, życzliwości, ale też bólu i bezradności, rozmowy z mniej lub bardziej przypadkowo napotkanymi ludźmi. To obraz świata, w którym absolutnie nic nie jest udawane. To lekcja absolutnie wyjątkowa, refleksyjna, oparta na konfrontacji własnych przemyśleń z potwornością wojny.

Poniżej rekomendowane przez nas tytuły prelekcji, wykładów i wystąpień Anny Wojtachy - jednej z niewielu korespondentek wojennych na świecie:

  1. „Tutaj” oraz „tam”. Przestrzeń do własnych refleksji. Anna Wojtacha.
  2. Emocje, stres, brak wsparcia. Anna Wojtacha o radzeniu sobie w sytuacjach skomplikowanych i trudnych.
  3. Istota współodpowiedzialności i zespołowości oczyma Anny Wojtacha.
  4. Korespondentka wojenna Anna Wojtacha redefiniuje pojęcia „efektywnego zarządzania czasem” oraz „sytuacji bez wyjścia” w biznesie.
  5. Kobieta lider. Wspólne rozwiązywanie problemów bardzo typowych i bardzo… nietypowych. Anna Wojtacha.
  6. Korespondentka wojenna w świecie zdecydowanie męskim. Anna Wojtacha.

Każdy inspirujący wykład Anny Wojtachy, to wyprawa do miejsc, w których nie wszyscy są tacy sami. Do miejsc, w których nie każdy jest… sobą.

Data:
  • 7 lutego 2020