Niemal tysiąc

Niemal tysiąc uczestników wzięło udział w cyklu inspirujących wykładów power speech Iwony Guzowskiej, który w październiku realizowaliśmy we współpracy z jednym z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych na świecie. Nasze wyprawy szkoleniowe prowadziły nas do miejsc ekstremalnie od siebie odległych – Szczecina, Katowic, Poznania i Sopotu. Tam, w pięknych wnętrzach hoteli Marriott, Sheraton Novotel, dbaliśmy o to by dla wszystkich zgromadzonych osób, był to piękny dzień.

Z uwagi na prozdrowotny charakter eventów, przekaz płynący z naszych wykładów specjalnych był nie tylko inspirujący, ale także bardzo wartościowy merytorycznie. Tematykę każdego power speech’a, skupiliśmy wokół wpływu STRESU na nasze zdrowie i naszą wewnętrzną harmonię życiową!

Każdy z nas ma prawo się denerwować. Złość i gniew są reakcjami naturalnymi, a w specyficznych okolicznościach nawet reakcjami zupełnie prawidłowymi. Wszyscy też możemy odczuwać strach. Ważne abyśmy z tym strachem potrafili się oswoić i jednocześnie uczynić go naszym sojusznikiem. Nie jest nam obce również poczucie bezradności, towarzyszące nam w wielu płaszczyznach naszego życia. Wstyd, to kolejne silnie skorelowane z naszym zdrowiem uczucie, z którym niejednokrotnie musimy się mierzyć. Wszystkie te emocje, nieodłącznie związane są ze STRESEM.

Chcieliśmy, by po każdym naszym wykładzie power speech, uczestnicy wiedzieli, jakimi narzędziami posłużyć się w walce z codziennym stresem. Założyliśmy, że każdy power speech musi pomóc uczestnikom odnaleźć równowagę psychiczną w realiach zmieniającego się świata. Ale przede wszystkim, dążyliśmy do tego by każdy power speech zwiększał przekonanie uczestników o własnej kompletności, gwarantującej gotowość podjęcia skutecznej walki ze stresem! Jesteśmy przekonani, że to nam się udało. Dziękujemy z tego miejsca wszystkim uczestnikom za setki zakulisowych rozmów. Te rozmowy, ukazały nam jak ważne w dzisiejszym czasie niepewności jutra, są nasze spotkania edukacyjne – szkolenia stres i szkolenia odporność psychiczna. Dziękujemy za łzy wzruszenia i wspólne tworzenie magicznej aury, która - od pierwszej do ostatniej minuty - towarzyszyła każdemu inspirującemu spotkaniu z Iwoną Guzowską.

Data:
  • 10 listopada 2022