Globalni liderzy

Prawie dwieście tysięcy zatrudnionych osób, reprezentujących sto pięćdziesiąt różnych narodowości. Ponad siedem tysięcy oddziałów bankowych na całym świecie. Logotypy widoczne na bilbordach wszystkich kontynentów…

Wyznaczając dla siebie kilka lat temu proste cele, wierzyliśmy że ich realizacja pozwoli nam z czasem osiągać cele bardziej złożone – długoterminowe. Powoli więc zdobywaliśmy wiedzę, odświeżaliśmy wcześniejsze doświadczenia i organizowaliśmy nieprzerwanie inspirujące spotkania ze znanymi mówcami motywacyjnymi. Konstruując nieszablonowe szkolenia kadry kierowniczej, mieliśmy poczucie że nieustannie uczymy się nowych rzeczy. Udowadnialiśmy, że nawet niewielkie z pozoru detale, mogą robić wielką różnicę. Mimo, iż była to droga długa, na jej rezultaty warto było czekać.

Dziś, do portfolio Klientów dla których realizujemy najbardziej ambitne szkolenia kadry zarządzającej, dołącza marka niezwykle prestiżowa – BNP Paribas! To kolejny wielki koncern o pozycji globalnego lidera, dla którego mamy przyjemność pracować. Dziękujemy za zaufanie. Nie zmieniamy jednak wcześniej obranej strategii działań. Nadal skupiamy się na tym, co w danym momencie jest w naszym obszarze wpływu, nadal koncentrujemy energię na działaniach, które w danym momencie są wykonalne i możliwe do realizacji. Nadal nasze szkolenia dla managerów cechuje ponadprzeciętna kreatywność. Jesteśmy tu i teraz. Dziś z Grupą BNP Paribas!

Data:
  • 28 października 2022