Main Event

Wykwintna tożsamość, wytrawny charakter, wyborna mentalność! Czy w życiu warto mieć ambitny pomysł na siebie?

Spotkanie z gościem specjalnym, będzie inspirującą podróżą do fascynującego świata sztuki kulinarnej. Podróżą ku przyszłości,przeszłość traktując głównie jako źródło doświadczeń i niezbędny jutro, punkt odniesienia. W drodze ku poszukiwaniu życiowej harmonii, towarzyszyły będą nam życzliwość, optymizm, witalność oraz zdrowy tryb życia, wsparte… prastarymi tradycjami i zwyczajami. Tajemne kunszty kulinarnego artyzmu, poznamy od strony zamiłowania, zawodu, a być może nawet zapachu W tej wyprawie, wspólnie odnajdziemy wiele nawiązań do pasji i uśmiechu, które są ważnymi atrybutami realizowanego programu well-beingowego.

Powyżej, zamieściliśmy treść naszej zapowiedzi inspirującego spotkania z Karolem Okrasą, które mieliśmy wielką przyjemność organizować. W tym przypadku, spotkanie motywacyjne z Karolem Okrasą traktowaliśmy jako MAIN EVENT ‘Dni Wellbeingu’, realizowanych dla kilkuset pracowników jednego z naszych Klientów. Karol Okrasa wystąpił jako mówca motywacyjny (prowadząc anglojęzyczny power speech), ale też jako gość specjalny (prowadząc autorski pokaz kulinarny). Program całego spotkania skomponowaliśmy w ten sposób, by treść nawiązywała do well-beingowego charakteru wydarzenia, ale także do pozostałych aktywności ukierunkowanych na budowanie relacji międzyludzkich, dbanie o zdrowie i kondycję psychofizyczną, oraz integrację wewnątrzfirmową.

Ogromną satysfakcją jest dla nas fakt, że jako agencja mówców mogliśmy być częścią kolejnego dużego eventu, który nie tylko zbliżył pracowników do siebie, ale także wzbudził ich entuzjazm do odkrywania nowych możliwości rozwoju!

Każdy power speech Karola Okrasy pomaga dotrzeć do wartości, które są dla nas życiowo najważniejsze, ułatwiając jednocześnie podejmowanie ważnych decyzji w harmonii z samym sobą:

  1. Sukces przypisując… przepisowi. Talk motywacyjny Karola Okrasy.
  2. Uzależniający smak niespodzianek. Sztuka odkrywania według Karola Okrasy.
  3. Figa, czy może mak? Karol Okrasa o balansie kompromisów.
Data:
  • 27 kwietnia 2023