Skok z krawędzi kosmosu

Nie tak dawno temu, na początku marca, tu na naszym blogu, pojawiła się zapowiedź nowych motywacyjnych wykładów specjalnych. Dziś, już oficjalnie przedstawiamy nowego mówcę motywacyjnego, który w charakterze Gościa Specjalnego może dodać wyjątkowej oprawy Twoim najważniejszym wydarzeniom firmowym. Używając słowa „wyjątkowej”, dokładnie to mamy na myśli…

Tomasz Kozłowski - fascynująca osobowość, imponujący charakter! Pomysłodawca, inicjator i główny bohater globalnego projektu pomocowego JUMP FOR THE PLANET. Projektu, którego misją jest zwrócenie uwagi świata na potrzebę pomocy kierowanej uchodźcom klimatycznym. Akcję zwieńczy – przygotowywany od kilku lat – najwyższy skok spadochronowy w historii! W roku 2012 Felix Baumgartner – wzbudzając podziw całego świata – oddał skok z wysokości niespełna 39 kilometrów. Niebawem ten wynik pobije Polak! Do tej pory, nikt na świecie nie odważył się na skok z wysokości 45 kilometrów! Tomasz Kozłowski będzie pierwszą osobą na świecie, która podejmie się tak ekstremalnie trudnej próby.

Skok z krawędzi kosmosu, będzie zwieńczeniem ogólnoświatowej kampanii społecznej, której głównym celem jest niesienie pomocy ofiarom zmian klimatycznych, wynikłych w następstwie działań człowieka. W inicjatywę zaangażowany jest świat nauki i najnowocześniejszych technologii, kampanii asystuje biznesowo wiele międzynarodowych korporacji, a całość wizerunkowo wspierają znakomite autorytety - wśród nich między innymi znany amerykański aktor i producent filmowy Richard Gere.

Balon, który wzniesie Tomasza Kozłowskiego na wysokości 45 kilometrów, w docelowym momencie osiągnie wielkość londyńskiego stadionu Wembley!

Zgodnie z zaplanowanym scenariuszem skoku, po kilkudziesięciu sekundach lotu Tomasz Kozłowski pokona barierę dźwięku, będąc jednocześnie pierwszym człowiekiem, który przekroczy prędkość swobodnego opadania rzędu 1500 km/h!

Z uwagi na dużą bezwładność opadania i ryzyko zniesienia Tomasza Kozłowskiego w trakcie lotu o nawet 200-300 kilometrów, względy bezpieczeństwa zdecydowały o umiejscowieniu lądowania na pustyni w Stanach Zjednoczonych!

Cały skok relacjonowany będzie na żywo, a w trakcie wznoszenia Tomasz Kozłowski wygłosi mowę o konsekwencjach zmian klimatycznych, które widoczne są nawet z kosmosu. Ten krótki speech, ma być impulsem do wprowadzenia globalnych zmian!

Jak przy tak ogromnym projekcie radzić sobie z lękiem? Jak szukać w sobie odwagi? Jak wykorzystać trudności w drodze do realizacji celu? Gdzie leżą granice ludzkiej determinacji? Na te i wiele innych pytań, Tomasz Kozłowski odpowiada w trakcie każdego wykładu power speech, w trakcie każdego szkolenia motywacyjnego, w trakcie każdego inspirującego wystąpienia:

  1. Przyszłość zaczęła się wczoraj - nie przekazujemy Ziemi kolejnym pokoleniom, tylko Ją od nich pożyczyliśmy. Tomasz Kozłowski
  2. Lęk i słabości jako nasi najlepsi sprzymierzeńcy. Po drugiej stronie strachu, czekają Cię najwspanialsze przeżycia! Tomasz Kozłowski.
  3. Rutyna pozwala przeżyć, kreatywność pozwala tworzyć. Zespołowość! Tomasz Kozłowski.
Data:
  • 17 kwietnia 2023