Lekcja

Od zawsze identyfikowaliśmy się z rozmaitymi akcjami pomocowymi, organizowanymi lub współorganizowanymi przez naszych mówców motywacyjnych. Od zawsze szczerze angażowaliśmy się w te inicjatywy. Dziś - w tym dramatycznych dniach - w tym wsparciu jesteśmy jeszcze bardziej zjednoczeni. Rzeczywistość, z którą przyszło nam się zmierzyć, to dla nas wszystkich wielki test człowieczeństwa.

Oprócz spektakularnej pomocy setek tysięcy Polaków, w akcje wsparcia Ukrainy, włączają się liczne przedsiębiorstwa – w tym wiele naszych firm partnerskich. Inicjując zbiórki, udostępniając swoje floty samochodowe, zapewniając wsparcie logistyczne, udostępniając miejsca noclegowe, ukazujemy wartości, które w życiu są najważniejsze. Piękne obrazy chwil, w których nie oczekujemy niczego w zamian, kontrastują z obrazami niewyobrażalnego okrucieństwa wojny. Nasz zryw spontanicznej pomocy wzrusza cały świat. Tłem tych działań są łzy mieszkańców Ukrainy…

Dziś uczestniczymy w najważniejszej lekcji. Lekcji życia. Nie oceniajmy. Nie czujmy się lepsi od innych. Bądźmy myślami z Ukrainą. Pomagajmy, wierząc że już wkrótce zatriumfuje pokój.

Data:
  • 15 marca 2022