Psychologia osiągnięć

Psychologia osiągnięć kojarzona jest głównie z książką, której autorem jest światowej sławy autorytet w dziedzinie szeroko rozumianego rozwoju osobistego Brian Tracy, ale także… ze światem profesjonalnego sportu. Na wielowątkowych tezach psychologii osiągnięć, często budowany jest trening mentalny najlepszych sportowców świata. Wielu sportowych mistrzów podkreśla jak ważną rolę w przygotowaniach przedstartowych miał właśnie trening mentalny, jak w długofalowej perspektywie zmieniał się ich poziom umotywowania i wiary w sukces. Ta sportowa droga budowania siły mentalnej zwycięzców, zainspirowała nas do jeszcze większego wykorzystania potencjału psychologii sportu - w środowisku szkoleń korporacyjnych.

Czym zatem jest psychologia osiągnięć? Jak psychologię osiągnięć prawidłowo zdefiniować? Dlaczego psychologia osiągnięć może mieć znaczenie przesądzające? Kiedy psychologia osiągnięć świata sportu znajduje zastosowanie w otoczeniu biznesowym? Czy psychologia osiągnięć skrywa tajemnice spektakularnych sukcesów sportowych???

Wkrótce w naszej ofercie pojawią się nowe szkolenia miękkie, nowe szkolenia interpersonalne z zakresu efektywności osobistej, nowe szkolenia sport-biznes, a także kolejne wystąpienia motywacyjne i inspirujące wykłady power speech, budowane w oparciu o psychologię osiągnięć! Niebawem zaskoczymy Cię prezentacją sylwetek nowych mówców motywacyjnych, którzy dołączą do naszego zespołu!

Data:
  • 3 marca 2022