Krzysztof Skiba - wykład dla kadry kierowniczej

Spotkania z Krzysztofem Skibą realizujemy głównie jako wykłady i warsztaty motywacyjne, ale także jako szkolenia dla managerów i szkolenia dla kadry zarządzającej.

„Gdybym był artystą… byłbym Krzysztofem Skibą.”, to kolejny – po prezentowanym w grudniu tu na naszym blogu, wystąpieniu Jaśka Meli – speech motywacyjny konstruowany przez nas indywidualnie. Pod kątem wytycznych Klienta. Pod kątem Kadry Zarządzającej. Pod kątem charakteru szkolenia. Pod kątem pozytywnego wartościowania własnych doświadczeń. To speech motywacyjny, którego nie ma na liście naszych stałych wykładów motywacyjnych.

Wykłady Krzysztofa Skiby, to inspirujące wystąpienia i prelekcje dedykowane odbiorcom nade wszystko ceniącym niezależność i autonomiczność. Niezależność i autonomiczność skorelowaną z umiejętnością słuchania… własnej intuicji. Charyzma Krzysztofa Skiby znakomicie komponuje się z wykładami realizowanymi dla kadr kierowniczych – tam gdzie ważna jest praca nad pewnością siebie, samoświadomością, autopromocją i mentalnością liderów. By być cenionym liderem, trzeba nie tylko umiejętnego zarządzania emocjami ludzi wokół nas, ale przede wszystkim ważna jest zdolność łatwego wydobywania z ludzi ich kreatywności, otwartości i odwagi do podejmowania niestereotypowych działań.

Spotkania z Krzysztofem Skibą – współgrając ze sobą tematycznie i łącząc wiele nieoczywistych wniosków – tworzą kompletny projekt wykładów specjalnych:

  1. Krzysztof Skiba uczy kreatywnej i nieszablonowej autopromocji.
  2. Artystyczny happening w biznesie. Skuteczna promocja firmy/produktu/usługi według Krzysztofa Skiby.
  3. Alfabet emocji. Krzysztofa Skiby głos w temacie inteligencji emocjonalnej.
Data:
  • 18 stycznia 2022