Inne plany

Mimo, iż jako agencja mówców motywacyjnych już dawno zdefiniowaliśmy pomysł na siebie, mamy świadomość że życie od czasu do czasu lubi pisać własne scenariusze. Mimo, iż jako firma szkoleniowa, chwalimy się długoterminową strategią rozwoju, fascynuje nas nieustannie to co nieprzewidziane. Mimo, iż ugruntowaliśmy swoją pozycję w branży szkoleniowej, wiemy że świat może mieć dla nas inne plany. Dlatego, w najbliższą przyszłość spoglądamy z otwartością ku temu co nowe!

Szkolenia managerskie online i offline - szkolenia zarządzanie, szkolenia budowanie zespołu, szkolenia sport-biznes, szkolenia delegowanie zadań, szkolenie przywództwo… Trzymamy rękę na pulsie, reagując na dynamicznie zmieniające się realia zarządzania, dzięki czemu nasza oferta szkoleniowa jest odpowiednia do odpowiedniego czasu.

Szkolenia miękkie online i offline – szkolenia negocjacje, szkolenia komunikacja, szkolenia relacje międzyludzkie, szkolenia stres… To szkolenia, które już od ponad 10 lat są w naszej ofercie, ale ich zakres nieustannie ewoluuje, wraz ze zmieniającymi się warunkami pracy. Nie inaczej będzie i w tym roku.

Szkolenia interpersonalne online i offline – integracyjny team building, szkolenia motywowanie, szkolenia kreatywność, szkolenia rozwój osobisty… Od ponad 10 lat uefektywniamy nasze szkolenia, współpracując w tym zakresie ściśle z naszymi Klientami. To ambitna misja, której ważnym ogniwem nadal będziesz Ty.

Wykłady specjalne online i offline – wykłady gwiazd i znanych osób, wykłady motywacyjne, wykłady typu power speech, inspirujące wystąpienia dla firm, prelekcje biznesowe… Poszerzamy swoje szeregi o nowych prelegentów. Rok 2022 będzie kolejnym, w którym do naszego teamu dołączą nowi mówcy motywacyjni i nowe mówczynie motywacyjne.

Mamy nadzieję, że praca którą wykonamy i wyzwania, których realizacji się podejmiemy, sprawią iż rok 2022 będzie kolejnym udanym, owocnym, produktywnym i optymistycznym okresem w historii naszej agencji mówców.

Data:
  • 5 stycznia 2022