Wykłady specjalne na dzień kobiet

Pierwsze dwa miesiące każdego kolejnego roku, w naszej agencji mówców łączy pewien powtarzalny schemat. Otóż, styczeń i luty to okres w którym – zwyczajowo na indywidualne zamówienie – projektujemy wykłady specjalne na Dzień Kobiet.

Wykłady na Dzień Kobiet, mają u nas swoją długą historię. Dzień Kobiet, to szczególne święto i bardzo cenimy możliwość jego rokrocznej celebracji w towarzystwie naszych Klientów. W pierwszej połowie marca, wykłady gości specjalnych z naszego zespołu szkoleniowego, przybierają formę inspirujących i motywacyjnych prelekcji dedykowanych kobietom – z którymi spotykamy się na żywo, bądź interaktywnie w formule live streamingu online ze studia webinarowego, lub z home office.

Wykłady na Dzień Kobiet, to ważny komponent tworzenia przez nas kompleksowej oferty szkoleń interpersonalnych, warsztatów motywacyjnych, oraz wystąpień dla firm i instytucji publicznych. Wykłady na Dzień Kobiet, które każdej zimy projektujemy, w następnych miesiącach implementujemy w części - do regularnych ofert, które w kolejnym etapie trafiają pod ocenę Klientów. Tylko właściwie sformułowany i odpowiednio zbilansowany program szkoleniowy, pozwala nam zrobić dobre wrażenie na naszych partnerach biznesowych, gwarantując równocześnie wysoką efektywność szkoleniową. To efektywność szkoleniowa jest wymiernym wyznacznikiem jakości wszystkich organizowanych przez nas szkoleń miękkich, szkoleń specjalistycznych, szkoleń integracyjnych, szkoleń managerskich, szkoleń z zarządzania, szkoleń motywacyjnych…

Data:
  • 28 stycznia 2022