Bogactwo!

Rok 2021 był inny. Pozostawił po sobie wiele dobrych wspomnień, dlatego 31 grudnia nie zamierzamy go zamykać. Systematyczność pracy i wytrwałość realizacji celów, okazały się niezwykle ważne. Bez nich, nie byłoby całego tegorocznego bogactwa… zdarzeń. Przywołując zatem w pamięci obrazy wielu inspirujących spotkań i świetnych realizacji, stary rok żegnamy z nadzieją, że dobra energia płynąca od fantastycznych ludzi z którymi mieliśmy przyjemność pracować, towarzyszyła będzie nam również w całym 2022 roku.

Nie mamy w zasadzie najmniejszego pojęcia czym nieprzewidywalnym znów zaskoczy nas kolejny rok. Mamy jednak wizję tego, jak chcielibyśmy ten kolejny rok widzieć. Nadal będziemy przekonywać, że nic nie przyjdzie do nas samo. Nadal będziemy namawiać do podejmowania nowych wyzwań. Nadal będziemy inspirować by budować w sobie odwagę do działania. Ale przede wszystkim, jako agencja mówców motywacyjnych, nie zamierzamy żegnać się z bogactwem… zdarzeń. To zdarzenia właśnie, czynią naszą codzienność bogatszą o nowe możliwości.

I Ty więc nie pozwól by zmarnował się potencjał potencjalnych zdarzeń. Niech ta droga wielu zdarzeń, wiedzie Cię do własnego bogactwa, a rok 2022 niech będzie rokiem pełnym aktywności i towarzyszącej im radości z małych rzeczy!

Tak w imieniu swoim jak i zespołu naszych ekspertów i mówców motywacyjnych, składamy życzenia Zdrowych i Wesołych Świąt. Agencja mówców Modern Area – organizator szkoleń miękkich, wykładów specjalnych, webinarów motywacyjnych i inspirujących wystąpień znanych prelegentów – stacjonarnie i online.

Data:
  • 21 grudnia 2021