Szkolenia ambient marketing

Szkolenia ambient marketing? Jak zwykle staramy się nieco zaskakiwać, kolejny już raz poruszając się merytorycznie poza klasycznym mainstreamem! Szkolenia ambient marketing zatem - o nich dziś słów kilka.

Wraz z Krzysztofem Skibą, wyruszamy więc w emocjonalną podróż do lat 80. Na tapet wrzucamy ruch społeczny Pomarańczowa Alternatywa, którego Krzysztof Skiba był inicjatorem w Łodzi. To tu znaleźliśmy inspirację by opracować szkolenia ambient marketing. To uliczne happeningi Pomarańczowej Alternatywy, są punktem wyjścia dla każdego naszego szkolenia ambient marketing. To działalność artystyczna Krzysztofa Skiby, jest przykładem żywej sztuki, której elementy zaimplementowaliśmy do środowiska biznesowego - tworząc zupełnie niekonwencjonalne szkolenia ambient marketing.

Co więc oferują nasze szkolenia ambient marketing? Przede wszystkim inność, świeże spojrzenie na marketing, ale też umiejętne wprowadzenie do niszowych (lecz zarazem nowoczesnych) form przekazu reklamowego. Poruszamy się wokół niestandardowych doznań, które mogą dziś być ciekawym uzupełnieniem regularnych kampanii promocyjnych bądź wizerunkowych. Nasze szkolenia ambient marketing, to wiele przykładów oryginalnych akcji happeningowych, performance, pozorowanych wydarzeń i zadziwiających wystaw. Szukając więc wskazówek jak budować zaskoczenie, jak pozytywnie szokować opowieściami, jak przyciągać uwagę, trafiłeś/trafiłaś idealnie. Szkoleniami ambient marketing, połączyliśmy świat sztuki ze światem biznesu. Dziś więc w asyście Krzysztofa Skiby możesz projektować niestandardowe działania PR swojej firmy. Dziś przy udziale pomysłów Krzysztofa Skiby możesz wzmacniać interakcję z potencjalnymi Klientami.

  • Szkolenia ambient marketing – nasza sztuka niespodzianek.
  • Szkolenia ambient marketing – nasza sztuka akcji.
  • Szkolenia ambient marketing – nasza sztuka trików.
Data:
  • 11 października 2022